Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tegnap sütöttem húst, miután...

Tegnap sütöttem húst, miután kész lett, a sütöben felejtettem a húst és ma, mikor kinyitottam a sütö ajtaját, legyek szálltak ki belöle, beköpték az ételt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amíg 24 órán keresztül a sütöben röpködtek, beköphették a húst? Ha igen, lehet még ez ellen tenni valamit?
2016. jún. 7. 13:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

1: A legyek beköpték, ezért gusztustalan. (Gyanus a dolog mert a rendesen megsült hust nem köpik be a legyek. Nyers hust köpnek be meg ami már romlik.)

2: Ha rendesen megsült az a hus akkor 24 ora alatt nem romlik meg. Nyugodtan fogyaszthato.

3: A sütö használatban 200 fokC fölé melegszik. Jobb fertötlenités mint a Domestos meg egyéb himihumik!

2016. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Igen, hogy rásüljön a döglegyek nyoma...? azok csapkolódtak össze-vissza a szaros lábaikkal. Egy alapos kitisztítás után igen, de nem előtte !

A te elméleted szerint nem is kell kitisztítani, csak egy újabb adag kaját megsütni és a probléma megoldva.

2016. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
#11: Igénytelen barom.
2016. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
"apró fürtökben lógnak rajta a peték, így, hosszas megfontolás után, úgy döntöttem, nem eszem meg." hosszas megfontolás után ...hű b+
2016. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Zárt sütőbe hogyan jutottak legyek?
2016. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!