Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Anyám nyert tojásos tányérban...

Anyám nyert tojásos tányérban tálalt nekem, ti megettétek volna?

Figyelt kérdés
Abban verte fel a tojást, majd megsütötte, utána nekem abban tálalt, tesóm meg új tányért kapott. Azt hiszi nem veszem észre, egyből elundorodtam, hogy nyers tojásos tányérban tálalt nekem, még csak el sem öblítette csak kitörölte. Undorító. Nem ettem meg. Ti megettétek volna? Főleg nyáron.

2016. jún. 17. 22:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
És? A nyers tojást is sokan megeszik. Gondolod, a csapvíz és a mosogatószer sokkal egészségesebbé teszi a tányért.
2016. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Férjem kifejezetten reklamál, ha nem abban adom neki a rántottát, amiben felvertem a tojást, vagy abban ,csak elöblíten.
2016. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%
jó az nyersen is- énekesek nyers sárgáját esznek cukorral kikeverve - jót tesz a hangnak. Kár volt "kitörölni" a tányért, pazarlás. Holnap mit főzöl, koma? gondolom te vagy a soros a konyhán
2016. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
Nem vágyóin énekes de a kikevert tojást imádom
2016. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
hát jó belőlem undort váltott ki a nyers tojásos tányér látványa, főleg nyáron
2016. jún. 17. 22:59
 6/28 anonim ***** válasza:
42%
És holnap mit főzöl?
2016. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom,ha nekem az ételért csak annyit kellene tennem,hogy a széket koptatom a kis seggemmel,míg más megdolgozik érte,megveszi,megfőzi és még elém is rakja,akkor az nem undort váltana ki belőlem.
2016. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%
Engem nem zavar a nyers tojás, nyáron sem, mivel a hűtőben tartják. Gondolom, az anyád is. Ott meg ugyanolyan higed van, mint télen. A lakásban, ahol főz, gondolom, télen fűtötök, és ugyanolyan meleg van, mint nyáron. Amúgy meg a kezed nem fog elkopni, ha elmosogatod a tányért kajálás előtt, ha ennyire finnyás vagy.
2016. jún. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
hogyan mosogattam volna el. Felajánlotta hogy csinál nekünk tojásos rizst mi meg tévéztünk közben és már eleve úgy tette elém hogy tiszta nyert tojás volt a tányér. Már hiába mostam volna el ha a kaja már olyan lett. De egyétek meg ti.
2016. jún. 18. 10:01
 10/28 szaszaa11 ***** válasza:
26%
Irigyellek, ha ez a legnagyobb bajod, kérlek cseréljünk!!!
2016. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!