Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Anyám nyert tojásos tányérban...

Anyám nyert tojásos tányérban tálalt nekem, ti megettétek volna?

Figyelt kérdés
Abban verte fel a tojást, majd megsütötte, utána nekem abban tálalt, tesóm meg új tányért kapott. Azt hiszi nem veszem észre, egyből elundorodtam, hogy nyers tojásos tányérban tálalt nekem, még csak el sem öblítette csak kitörölte. Undorító. Nem ettem meg. Ti megettétek volna? Főleg nyáron.

2016. jún. 17. 22:05
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
egyétek meg, remélem szalmonellásak lesztek...
2016. jún. 18. 10:57
 12/28 szaszaa11 ***** válasza:
66%
A tatár beefsteak-et gondolom megeszed pár naposan is, pedig abban is nyers tojás van!
2016. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
47%
mennyi igénytelen ember. én tökre megértem a kérdezőt, én se ettem volna meg, az tuti. mondjuk anyám nem is tálalna nyers tojásos tányérban..
2016. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 szaszaa11 ***** válasza:
18%
Igénytelen? Akkor mondjuk aki spagetthit eszik carbonara módra, vagy tatár beefsteaket, és sorolhatnám, az igénytelen?
2016. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, ha a tojás friss volt. Annyi hogy többször már ne egyél abból a tányérból. Ha ennyire zavar mért nem mondod meg anyukádnak, hogy legközelebb ne abban a tányérban adja? Nem egyszerűbb, mint itt sírni?
2016. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Simán megettem volna, rengeteg nyers tojást eszem, bár inkább csak a sárgáját, hisz a fehérjét nem nyerő, a tányérok újrafelhasználásában is jók vagyunk (így is órákat kell mosogatni, nem is értem), de azért megértem a kérdezőt is, tényleg nem annyira gusztusos ez akárkinek. Bár ha már abban ad, minek kitörölni? Remélem, legalább kenyérrel törölte ki és kisütötte :) A tojást nagyon tisztelem, fő táplálékom.

Szólni kell neki, hogy ne csinálja ezt, mert utálod. Gondolom, megérti. Én magamnak tálaltam volna a tojásosban, ha nem akartam volna mosogatni. Igen, remek dolog, ha az embernek elé teszi az ételt, de ez is hozzátartozik a háziasszonysághoz, hogy a másiknak nem adunk olyan használt tányért, amivel baja lehet. Fene tudja, nekem így logikus. Vagy ha szerintem túl sokat melózok, akkor ráhagyom a másikra a főzést vagy annak egy részét vagy elmosogattatok vele, bármi, de nem nyomok elé piszkos tányért, ha nem tudom, hogy az neki megfelel.

2016. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
*ha az ember elé teszik az ételt
2016. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem sirok csak kiváncsi vagyok ki mit tett volna a helyemben. Természetesen megmondtam és azt is hogy nem eszem meg. Magamra vessek nem volt már több tojás és nem ettem ebédig. Mondjuk ez tegnap volt.

De hiába mondom úgyis lesz legközelebb

2016. jún. 18. 16:53
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Azért az a teljesség kedvéért megtudhatjuk,hány éves vagy? Csak érdekelne,mi az az életkor,amikor ide írni panaszkodni lehet,nem is akármilyen hangnemben, de önállóan ételt készíteni nem,mert a fotelba ragasztott a Tv. Gondolom édesanyádnak is hasonló hangnemben köszönted meg a fáradozását,mert nem úgy csicskálkodott,ahogy te akartad,mint ahogy itt hisztiztél,ha valaki nem olyat mondott,ami tetszik...
2016. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk jogos kérdés, én 13 évesen már anyámnak is főztem ebédet, de kisebb koromban sem haltam éhen...

Amúgy nincs abban semmi, ha valaki kihagy egy étkezést, nem cickányok vagyunk.

2016. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!