Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szoktatok enni mirelit pizzát?

Szoktatok enni mirelit pizzát?

Figyelt kérdés

Giuseppe meg társait?

Én vagy 2* vettem, de egyszer se volt jó.

Nem is értem, hogy 745 forintos ár mellett ki veszi, mikor ennyi pénzért már rendel az ember jobbat.

Vagy ezt olyan emberek eszik, akik nem tudnak rendelni?

Esetleg tényleg kedveli valaki?


2016. jún. 22. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Én sem értem, hogy miért eszik valaki ilyet. Pont a lényegét veszik el a pizzának. Ha melegszendvicsként fogjuk fel, annak meg drága.
2016. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Még sose ettem. És nem is fogok. Mert aki evett ismerőseim közül, mind azt mondták, hogy borzalmas volt.
2016. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Még soha.. Frissen sütök itthon legtövvször rendelni is ritkán rendelek.
2016. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi rendszeresen szoktunk venni.

Ezt csak bedobjuk a sütőbe, és 10-15 perc alatt kész. Persze nem olyan, mint a rendelt vagy a házi, de nem is kell összehasonlítani őket. Villámgyorsan kész van, ami azért nagy előny, ha az ember nem akar +1 órát várni, vagy még többet a konyhában robotolni.

2016. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mi szeretjük!:)
2016. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Milyet szoktatok venni?

Köszi a válaszokat.

2016. jún. 22. 10:41
 7/16 aperitif ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer vettem, de minden esetben pakoltam még a tetejére valamit, sonkát, szalámit, olívát, sajtot, mert ami rajta van, az harmatgyenge.
2016. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt szoktam venni, ha leakciózzák 250-300 Ft-ra!


Extra feltétek nélkül is kóser, nekem legalább is.

2016. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én ezt szoktam venni, ha akciós:

[link]


Alapvetően szerintem egy gyorsfagyasztott pizzától sem lehet levárni, hogy olyan finom legyen mint egy házi. Ezt én arra veszem, ha nincs időm főzni, de valami meleget akarok enni, akkor bevágom a sütőben és 15-20 perc alatt már kész is.

Ezt a terméket meg ezért szeretem mert minden van rajta amit én szeretek: grillezett csirkehúsi, kukorica, spenót.


Amúgy már próbálkoztam saját pizza fagyasztásával is, de az is kb ilyen kiábrándító eredménnyel zárult. A pizza frissen, melegen a tuti!

2016. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem, ilyen drágán minek vegyek? Nem nagy ügy csinálni itthon sajátot, amin az van, amit akarok és friss. Igen kevés meló van vele, persze várni kell, amíg kell. Ez ilyen, ha saját zsenge borsólevest akarok vagy igazi finom paradicsomot, akkor hónapokig kell várnom... A pizza ehhez képest instant :D


Nagyon ritkán eszem pizzát, mégis érzékeny vagyok a minőségre. A legtöbb pizzéria pizzája nekem nem pizza, JÓ hely kell. Az igazán igazi pizzázásaimhoz utazok 100 km-t, egyik vagy másik irányba, mert 2 jó helyem van. Fagyasztott eszembe se jut, de ahogy olvasom a véleményeket, a jövőben se fog.

2016. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!