Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet kapni normális...

Hol lehet kapni normális hamburger zsömlét, illetve húst?

Figyelt kérdés
A bolti zsömik szétesnek. Az itthon készített sem lett olyan jó. Tudna valaki olyan helyet mondani,ahol lehetne venni normális bucit? Emellett érdekelne hús is. A hazai is jó, de sajnos lusta is vagyok, meg nem az igazi. Hátha.

2016. jún. 24. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

bucit nem tudom hol vehetsz, de az tuti, hogy a husit otthon is elkeszitheted.

500 g daralt hus

1 tojas

so bors komeny szerencsendio por fokhagymapor

1 fej hagyma

hagymad lepiritod kis olajon, hozzakevered a tobbi alapanyaghoz, pici zsemlemorzsat szorsz bele, es kis pogacsakat gyursz belole, amiket kisutsz par kanal olivaolajon.

2016. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hamburgerhús az jó minőségü darált marhahús, veszel egy jó hentesnél megformázod, só, bors és kész
2016. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 tök jó a fasírt recepted, a hamburger nem ez
2016. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kömény meg szerecsendió a hamburgerbe??? Zsemlemorzsa, tojás, hagyma?? Hát ezen kiakadtam. Ezt ne merd hamburgernek nevezni, ez inkább fasírtos szendvics.

Kedves kérdező, a hamburger hús lényege a marhahús, só és bors... ennyi. Ezt még ha lusta vagy akkor is meg tudod csinálni. Megveszed, ledarálod/daráltatod kétszer, só, bors, megformázod, kisütöd. Én úgy szoktam formázni, hogy porciókra osztom az egész adag húst és berakom őket két-két celofán közé, majd kilapítom. Aztán öt perc a hűtőben és szépen egyben le tudod választani a fóliáról.

A bucit én a Tescoban szoktam venni, szezámos a teteje. Szerintem aránylag jó a többihez képest. Otthoni sütéssel már én sem próbálkozom, egyszer nem kelt meg rendesen, szóval kiábrándultam.

2016. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Húst csináltam már. Finom is,csak lusta természet is vagyok,meg valamiért mindig vastagabbra csinálom ,amit meg nem szeretek,de sosem tanulok a hibámból. A bevált,megszokott dolgokat szeretem,azért reménykedem hátha van valahol egy jobb féle hús.
2016. jún. 25. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi, par napja keszitettem ez alapjan a recept alapjan, nagyon finom lett, es egyaltalan nem vt fasirt izu :o inkabb a mekis burgerhusrs hasonlitott!
2016. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bari Dávidka válasza:

A Lidl-ben nagyon jó minőségű zsömle és hús is van.

Az ár teljesen reális.

2016. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Marhanak milyen reszet szoktak ledaraltatni?
2016. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a nyelvét
2016. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hentesnél szoktam venni, vna ahol külön tartanak formázott pogácsát, meg kell nézni a környékeden a henteseket, ha van rá igény valamelyik biztos csinál. Amúgy ha lusta vagyok simán marhanyakat daráltatok vagy ha ismeretlen a hentes. Amúgy meg hátszín és marhafaggyú 80-20 vagy 70-30 arányú keverékét kérem attól függ milyen kedvem van, vagy hogy néz ki a hátszín a pultban. És igen hamburgerhúshoz maximum sót és borsot adunk semmi mást, az a marháról szól nem arról, hogy mekkora az ember konyhakertje. Zsemlét szintén elég sok pékségben lehet csináltatni csak egy nappal előtte szólj nekik és kész.
2016. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!