Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Akkor is válogatós vagyok, ha...

Akkor is válogatós vagyok, ha mindig megkóstolom az ételeket, de ugyanúgy nem ízlenek?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember azt mondja a másikra, hogy válogatós, ha az kevés ételt eszik meg.


Sajnos nekem is kevés étel ízlik, zöldséget pl alig eszek (csak krumplit, borsót, babot, néha répát, kukoricát), és egyszerűen nem tudok mit csinálni vele.


A krumpli salátát is pl havi rendszerességgel megkóstolom, de nem ízlik, nem bírom megenni. Az új ételeket is meg szoktam kóstolni, de sok nem ízlik egy kicsit se.

Olyan is volt, hogy pl a szendvicsbe raktam paprikát, próbáltam megenni, de végül ki kellett szednem, mert a 3-4. falatnál már kezdtem tőle "rosszul lenni" annyira nem ízlett.


Most akkor én is válogatós vagyok, hiába kóstolok meg mindent és próbálok ki új ételeket is?


Mégis mit tehetnék ha nem ízlenek?



2016. júl. 2. 00:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt szerettem volna írni hogy "Az UBORKA salátát is pl havi..."
2016. júl. 2. 00:04
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Azt viszont nem írtad le, hogy miből áll az étrended.

Ha zsírból, pecsenyebol, kolbászból, akkor érthető

2016. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Lelkileg van nálad baj, de nagy. Mi az hogy ízlik? A kenyér , a krumpli, a tej, a rizs, a tésztafélék ,mind olyan hogy nem ízlik. Ezeknek nincs ízük bármilyen furcsa is. Hozzá szoktál vagy azt szereted ami tele van íz fokozóval , műanyaggal. Mert erre rá tud állni a szervezet.
2016. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is.
2016. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a zöldségeket új fűszerezéssel, formában. Pl. sajtos cukkinifasírt, bazsalikomos paradicsomkrémleves, erdei gombaragu, borsós-parmezános rizottó, grill padlizsán kuszkusszal, stb.


A hagyományos módon vagy nyersen sok ember nem szereti őket - a férjem sem - de jól elkészítve igen :)

2016. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!