Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vettem egy 1 kilós fehér...

Vettem egy 1 kilós fehér kenyeret, de iszonyat sótlan, lehet vele valamit kezdeni, feljavítani lehetséges?

Figyelt kérdés
Sokszor vettem már onnan, de eddig egyszer sem fordult ilyen elő. Fel lehet valahogy javítani, hogy ne landoljon a kukában?

2016. júl. 3. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
sózd meg a szeletet,mielőtt megeszed. BAMM!
2016. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
sajnos nem.. próbáltam már (saját sótlan sütés volt:) még a legtöbbet a mustár segíteett rajta
2016. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sózd meg, volt már ilyesmivel dolgom. Persze ha totál sótlan, akkor lehet, hogy ez sem az igazi, akkor bundáskenyeret sütnék belőle, elvégre ott átitadódik az eme esetben jól megsózott tojással...
2016. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
próbáltam sózni mindkét oldalát, de akkor is borzalmas, viszont a bundáskenyér nem rossz ötlet!(: Köszönöm!
2016. júl. 3. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Kenyérfelfújt
2016. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeld le, sütőben pirítsd meg, és törd össze = zsemlemorzsának még jó! Nem kell kidobni.
2016. júl. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vajazd meg és sózd meg jól. Vaaagybnagyim kedvence volt,h süsd meg olajban a szeleteket utána meg porcukrozd meg és úgy edd. Vagy lekvárral is eheted
2016. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!