Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a jó a műzliben, mit...

Mi a jó a műzliben, mit szerettek benne, már aki imádja?

Figyelt kérdés
Én csak pár alkalommal kóstoltam meg,de nem igazán izlett.Az valahogy nem az én világom.

2016. júl. 8. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Igy van. Nekem sem világom. Én is kóstoltam, de nem vettem fel az étlapra. Egy fillért nem adnék érte.
2016. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát,nem is jó az.Egyszer kapott édesanyám,ahol régebben dolgozott,karácsonyi csomagot.A sok édesség meg a borok mellett volt egy doboz műzli is. Sosem ettem olyat,de mikor megkóstoltam,egy életre elég is volt belőle.Tejjel kellett felönteni,ízre finom volt,de mintha vizes fűrészport rágtam volna.Úgyhogy az összes műzli a disznók moslékjában landolt.Azoknak úgyis mindegy mit esznek,mert mindenevők.Kolbászos tojásrántotta,fokhagymás pirítós,citromos tea,virsli,szafaládé,krinolin,debreceni...! Na ezek a jó kiadós reggelik,nem a műzli!
2016. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Arról nem is beszélve,hogy elég drága is,meg némelyik úgy néz ki mint a patkányméreg!
2016. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom,szerintem nagyon finom hideg tejjel egy talicskányit meg tudnék enni:D

Tökre hozzá vagyok szokva az ízéhez,minden nap eszem

2016. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kérdés így nem igazán jó, mert müzliből rengeteg fajta van ám :))

Némelyik finom, némelyik semmilyen... jól el kell találni az összetevők arányait, és akkor kellemes ízharmónia jön össze.

Nekem se a kedvenc kajám amúgy, de jó sok fahéjjal meg olajos magvakkal jó lehet... hozzáadott cukor nélkül természetesen. Régebben gyakran ettem, de mióta szénhidrátszegény étrendet alakítottam ki, már kerülöm, mert annyira szerintem nincs rá szüksége a szervezetemnek, inkább eszem friss gyümölcsöt, ha szénhidrátot kívánok.

2016. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó benne, hogy finom. Egész nap tudnám enni. :)
2016. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!