Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A baratomat szeretnem levenni...

A baratomat szeretnem levenni a labarol, imadja a hust es a sajtot, mit tudnek fozni neki amiben ez a ketto benne van?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Rántott hús meg rántott sajt? Vagy sajttal töltött pulykamell, vagy ilyesmi.
2013. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csirkemellet klopfold ki,rakj a közepére egy vékony szelet sonkát (én selyemsonkát szoktam),tekerd fel és rakd a tepsibe. Lábosban melegíts 4 dl tejszínt,adj hozzá edami,gouda és kék sajtot majd öntsd le vele a husikat.

Tetejére még reszelj füstölt sajtot és előmelegített sütőben 30-35 perc alatt süsd készre.

Ezt én 4 sajtos csirkének hívom, párom is nagy sajt rajongó,neki szoktam kedveskedni vele.

Sajtokból 10-10 dekát használok fel.

2013. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rakottnsajtosmcsirkét! Egy tűzálló tálat, ami lehet kerek, szögletes, vaGy akár őzgerinc is, bélelj ki baconnal úgy hogy a széle kilógjon. A kiklopfolt húst sózod borsozod, majd tojásba, és kétféle sajt reszelékébe mártod, a tálba egyMás mellé rakod. Befeded egy sor cS mell sonkával, majd újabb réteg hús köveTkezik! A tetejét megkened egy kis tejföllel, és a kiLógó bacont ráhajtod a tetEjére! Alufóliával lefedeD 180 -200fokon kb. 50percig sütöd, majd leveszed róla a fóliát 15 percre. Hagyd kihülni, mer akkor szebben lehet szeletelni! Mutatós finom! Köretnek saláta vagy savanyúság, esetleg krumplIpüre illik hozzá!
2013. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én pl. egy lasagne-nak r*hadtul örülnék. Ez a két legfőbb dolog, ami kell hozzá, bár az a bolti por a dobozban nagyon fel tudja dobni.
2013. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap parmezános bundával sült csirkemellet sütöttem, a tetején mozzarellával :)
2013. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez is egy jó recept: veszel egy bélszínt (kb. egy fél elég), felvágod szeletekre, kiklopfolod. Egy tányérba öntesz lisztet, egy másikba prézlit, egy harmadikban felversz egy tojást. Veszel egy tűzálló tálat, vékonyan kikened az alját olajjal. A tojásokat sorra belemártod a lisztbe, tojásba, prézlibe. A prézlibe csak az egyik oldalukat kell belemártani, majd a prézlis felükkel lefele elhelyezed őket a tálban. A tetejükre reszelsz ízlés szerinti sajtot, jó bőven. Utána kb. egy doboznyi tejfölt eloszlatsz a tetején, hogy mindenhol befödje. Forró sütőben készre sütöd. Készítesz mellé valamilyen krumplis köretet, nagyon finom.
2013. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!