Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ragasztó a táblacsoki hátoldal...

Ragasztó a táblacsoki hátoldalán, ez milyen csomagoláshiba?

Figyelt kérdés

100 g-os csak PP (polipropilén) műanyagba csomagolt tejcsokoládé hátoldalán (konkrétan a csokin) a csomagolás ragasztása alatt áttetsző, filmszerű, géles állagú szennyeződést fedeztem fel az élelmiszer felületén, valószínűleg a csomagolás ragasztásához használt anyagot.


Milyen ragasztót használnak a csokoládék PP csomagolásának ragasztásához? Ez mennyire veszélyes az egészségre? Más tapasztalt már hasonlót, odafigyelünk erre, mielőtt bármit is megennénk? Kinek lehet szólni az észlelt hibáról, mielőtt sokan fogyasztanak a termékből?


(Minőségét megőrzi: 2017. 01. 28.)

Márkát nem írok, mivel az reklám lenne.

Köszönöm a válaszokat és tapasztalatokat!



2016. júl. 10. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
fotó és írj a forgalmazóak vagy a gyártónak!
2016. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én eddig azt gondoltam, hogy ezek a csomagolás tasakok hegesztettek, tehát nem ragasztóanyaggal vannak lezárva. Bár minden felnyitásnál szoktam látni az illeszkedő felületeket széthúzva áttetsző, elasztikus anyagot.


A fenti csokoládétermék egy megbízható áruházláncból származott, bár, aki vette, attól megkérdeztem, mibe került és 220 Ft-t mondott, ami irreálisan alacsony egy lila bocis 100g-os tejcsokoládéért (300 Ft körül szokott lenni). Akár hamisított termék is lehetett...

2016. júl. 13. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!