Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nektek nem lenne gyanús?

Nektek nem lenne gyanús?

Figyelt kérdés

Édesanyám hallotta,hogy a tescoba az egész bontott csírkehús le van akciózva 899 ft-rol 399-ft-re.


Nekem ez gyanús de nagyon.


Mondtam anyunak,meg ne vegye de még a tescoból semmit sem.


Azért az is gyanús,hogy olyan árról ennyire lezuhan az ára. Mert még,ha 899-rol mondjuk 799-re egy százassal akcioznák lejjebb de azért 899-rol 399-re,fillérekre...


Gyanús nagyon.

Nem is szoktunk sosem tescobol vásárolni semmit.


Csak kíváncsiságból gondoltam megķérdezem már itt,hogy nektek ez nem lenne gyanús?

Ti meg mernétek venni azt a csirkét?



2016. júl. 10. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Isten őrizz! A Tesco a sátán maga, nehogy betedd oda a lábad!
2016. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Mégis mi az az egész bontott csirkehús?
2016. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyanús.

Alapjáraton annak a csirkének a bekerülési költsége meglehet 300 forint. Mivel gondolom lejáratközeli, ezért szabadulnának tőle. Még mindig nyereséggel zárnak (még ha a tervezett szintet nem is érik el)

2016. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen így lehetett, bár én is kerülöm a Tescót, de máshol már vettem akár 60 %-kal leárazott, tálcás csirkecombokat, másnap lejárt volna a szavidejük.Én úgy májustól kezdve, mindig hűtőszatyorral-jégakkukkal megyek vásárolni, így teljes nyugalommal megvettem többször is, a hűtés nem szakadt meg, otthon pedig a fagyóba került azonnal.

Metro, Spár sokszor alkalmaz ilyen szintű engedményeket.

Aki többször is kipróbálta már ezeket, és nem érte csalódás, szerintem máskor is vevő lesz ezekre.

2016. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a NEBIH vakarja ahol viszket (?) már réges régen a Tesco .csájára vertek volna, ha csak a gyanú is felmerült volna . Heti rendszerességgel vásárolok lesárgázott 40-50 %-os tálcás alsó, felső cscombot a sparban, hűűű de gyanús .
2016. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Járkál bizony a NÉBIH , és már büntették meg a tescot milliókra,volt rá példa ,de csinálják tovább. Úgy látszik hobbyból is,szeret a tesco bírságokat fizetni.

Legalább záratnák be mostmár.

2016. júl. 11. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az gyanús, hogy édesanyád és Te is meglehetősen ostobák vagytok.


"Édesanyám hallotta"

Én meg azt hallottam, hogy Karácsonykor a Télapó hozzá az ajándékokat a tetőre leszállva.


"egész bontott csírkehús"

Nincs olyan, hogy egész bontott csirkehús.

Egész csirke van, vagy bontott, de ha bontott, akkor garantáltan nincs egységárban.


Ebből tehát csak annyi derül ki, hogy hallottatok valahol valamit, amiről amúgy fingotok sincs, de gyanús, nagyon gyanús.


Gyanúsan ostobák vagytok... :(

2016. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szaszaa11 ***** válasza:

Utolsó, hatalmas oltás :D

De igaz. Most úgy őszintén, mégis mi célod ezzel a kérdéssel?

Nyelvtankönyvet meg olvasni, szókincset bővíteni, mert nekem gyanús, hogy majd te is tesco eladóként végzed. :)

2016. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Dehogy leszek eladó.

Vagyishát nemigen.

2016. júl. 12. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!