Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha teszek egy tányérra kaját...

Ha teszek egy tányérra kaját (konkrétan egy étkezésnyi hal meg köret), akkor azt le kell takarni vagy mehet simán a hűtőbe?

Figyelt kérdés
És ha le kell akkor miért? hogy a hűtőt védjem a szagoktól(ami nem tudom miért árt) vagy a kaját védjem mondjuk kiszáradástól?

2016. júl. 19. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Befóliázhatod. A szag nem árt, max büdös lesz. Igen, kiszáradhat.
2016. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És más élelmiszer is átveheti a halszagot. Lefóliázod és kész.A szagok is bentmaradnak, és a teteje sem lesz száraz.

Nem is nagyon értem a kérdésedet.Az emberek többsége lefedve, becsomagolva tárolja többnyire a dolgait a hűtőben.

2016. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"hogy a hűtőt védjem a szagoktól(ami nem tudom miért árt)"


Például mert nem buli, ha a palacsintának hal ize lesz. Könnyen átveszik a kaják egymás illatát, ezért szokták letakarni/dobozban elrakni. Na meg hogy ne száradjon ki.

2016. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Te aztán jó igénytelen lehetsz.
2016. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Igazából egyszerűbb nem fóliázgatni, meg kicsit szemét gyártás is azért kérdeztem :) De akkor értem.
2016. júl. 19. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem hinném, hogy igénytelen, vagy akkor sokan azok, nekem eszembe se jut lefedni a dolgaimat, nincs velük semmi baj. Igaz, halat ritkán eszem, de felőlem lehet a paradicsomnak lazacszaga, az nem zavar :) Természetesen egyes esetekben ez zavaró lehet, nálunk ritkán marad meg étel, édesség pedig sosem.

Kiszáradni szerintem lefedve is lazán ki tud.

2016. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
rájöttem a megoldásra. mélytányér és rá egy lapos :D
2016. júl. 19. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Én minden maradékok bedobozolok. Utálom, amikor keverednek a szagok a hűtőben. Pl. egy süti ne legyen már hús szagú. Volt ahol olyan sütit kaptam vendégségben, aminek hús szaga volt. Brrr.
2016. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Mi műanyagtányérokat használunk fedőnek (meg reggelihez, sütihez, stb.). Tényleg nem muszáj fóliázni.

2016. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a halszag, az halszag . Két tányér közé téve vígan áramlik a hőtőben, ráadásul elcsúszthat a két tányér egymáson, vagyis nem stabil, nem légmentes lezárási megoldás.Na mindegy, mindenki maga dönti el, mit, hogyan tárol a hűtőjében.
2016. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!