Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a barátnőm csak azért nem eszi meg a dinnye magját, mert azt mondja hogy nem szeretné viszont látni a kakájában?

Figyelt kérdés
xDDD mikor ezt megtudtam kiköptem a dinnyét és úgy nevettem

2016. júl. 30. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Elképesztően magasról leszarom.
2016. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor minek írsz ide?
2016. júl. 30. 21:35
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
A magja nem emészthető , pöckölje ki késsel vagy köpje ki akkor .
2016. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy örülj! Ha ez nincs talán soha nem tudod meg a bnödröl, hogy gondosan ellenörizgeti a végtermékét. Sokan hiszik, hogy ez az örök (legalábbis hosszu) élet titka. Te meg most eldöntheted, hogy kell-e egy ilyen "egészség"megszállott.
2016. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem egészségmániás sztem legalábbis edig nem vettem ezt észre
2016. júl. 30. 22:06
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Addig okés amíg csak én látom a sloziban,de gondoljatok bele, kórházba kerültök, mozdulni nem bírtok, ágytálaznak és viszi ki a nővér :D :D :D Tele dinnye maggal, meg kukorica szemekkel :D júúúúj de ciki miki
2016. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

#6: Miért lenne ciki? Kit érdekel, főleg, ha valami baja van az embernek? Amikor műtöttek, magasról tettem arra is, hogy orvosfóbiám van, nemhogy arra, hogy meztelenül fekszem ott. Reméltem, hogy felébredek az altatásból és annyi.

Ha nem tudnék normálisan wc-re menni (tudtam. ott álltam törött bal csuklóval és rájöttem, a gombos slicces nadrág nem volt jó ötlet), az zavarna, de hogy a nővérke lát-e dinnyemagot... Szerintem cifrábbakat is látott sokszor, őt sem érdekli.


A kérdező barátnőjét nem értem, de kinek mi a fontos, ugye.

2016. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennél cifrább már csak az lehet ha kukacot, kígyót is lát benne :D :D :D
2016. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Azt hogy vicces. Egyébként szerintem csak nem tudott milyen kifogást találni erre és ezért mondta XD
2016. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő tényleg nem akarja látni abban.


Vagy nem akart azzal megsérteni, hogy ő utálja a dinnyét, te meg szereted (esetleg imádod).

2016. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!