Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dinnye diétáról mit gondoltok?

Lukács Bélaa kérdése:

Dinnye diétáról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Olvastam neten a dinnye diétát és nyáron szeretném elkezdeni. Mennyire hatásos? Sport mellett szeretném leadni a pocakomat és szeretnék izmosodni, a diéta mellett edzenék is!

#edzés #diéta #dinnye sport nyár
2013. ápr. 19. 22:16
 1/5 poiu ***** válasza:
Dinnye. Marhaság. Sportolj, az jó.
2013. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dinnye nagyon jó a diétába. De hogy csak azt enni az hülyeség!!!
2013. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az érdekes. Fogyni és izmosodni egyszerre nem igazán lehetséges, mert egymásnak ellentmondó folyamatok, tök máshogy kell kajálni egyikhez is, másikhoz is. Mondjuk közös pont, hogy mindegyikhez sok fehérjét kéne bevinni. A dinnye cukor meg víz. Fogyni fogyhatsz vele, ha csak azt eszed, izmosodni nem fogsz. És könnyen jojózhatsz. Szerintem hülyeség.
2013. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyik nyáron normálisan étkeztek, sok folyadékot ittam és rengeteg dinnyét ettem. 3 hónap alatt lement 8 kg
2013. ápr. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk egészségesen kajálsz és az egyik étkezést helyettesíted egy szelet dinnyével az biztos nem tesz rosszat. De csak azt enni hülyeség. Én 12kor ebédelek a munkahelyemen, itthon olyan 5körül sozktam enni gyümölcsöt és általában annyi.
2013. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!