Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Romlott citrom fogyasztása...

Romlott citrom fogyasztása után milyen problémák léphetnek fel?

Figyelt kérdés
Nos, megittam 1 pohárral egy fél citromnyi citromos vizet aminek az íze mintha kicsit kesernyés lett volna. A külsején semmi nem látszódik, nem volt penészes és talán csak a magja ami miatt lehet keserű lett egy kicsit vagy a héja, ezt nem tudom. Szóval ha romlott volt akkor mi történhet?

2016. aug. 4. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

A citrom nem tud megromlani, legfeljebb rossz íze lesz.


Semmi bajod sem lesz töle.

2016. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy legyen :D

Külseje meg tud penészedni, azokat már nem fogyasztom, csak most ugye nem láttam rajta semmit aztán kifacsartam és megittam, az utóízén éreztem, hogy mintha keserű lett volna egy kicsit. Azt mondják vannak másféle citromok is amiknek más íze lehet mert máshonnan származik, hát nem tudom :D

2016. aug. 4. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen problémák nem fognak fellépni, kutya bajod nem lesz tőle.Még, ha penészes is lett volna citrom, akkor sem lenne semmi bajod egy pohár citromos víztől. De, mint írtad, nem volt penészes, akkor meg ne aggód túl a kérdést, mert savanyú/keserű lesz a napod :)

Ennyit pedig nem ér az egész probléma...

2016. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van. :) Köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 4. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
A penészes héjú citromról le lehet szedni a penészes részt, a többi ehető. Még talán jobb is, mint a nem penészes, mert a penész megjelenése azt jelzi, hogy a forgalmazás előtt rápermetezett gombaölőszer már hatását vesztette.
2016. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Az nem volt romlott, csak ilyen fajta citrom. Nem egyforma az ízük.
2016. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem történt semmi, még élek :D

De köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 5. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!