Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csöves kukoricát lehet fagyasz...

Csöves kukoricát lehet fagyasztani, ha kiolvad ugyanolyan friss marad mint fagyasztás előtt?

Figyelt kérdés
ha most tennék el csöves kukoricát és pl. februárban kívánom megfőzni, olyan lesz min frissen?
2016. aug. 5. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Főtten tedd el. A fagyasztott, jópár hónapos kaja természetesen nem lesz ugyanolyan finom, mint frissen, de le lehet fagyasztani a kukoricát.
2016. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
62%

Főtten ne tedd el semmiképp. Ugyanolyan íze lesz, mint amit kiveszel a hűtőből 2-3 nap múlva..

Főzés nélkül én még nem vettem el. Érdemes lenne kipróbálni!!

2016. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%

Főtten ne tedd el semmiképp. Ugyanolyan íze lesz, mint amit kiveszel a hűtőből 2-3 nap múlva..

Főzés nélkül én még nem tettem el. Érdemes lenne kipróbálni!!

2016. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Megfőzve tedd el! Utána felengedve és mikróban melegítve olyan mint a friss.

Mi évek óta teszünk el 6-8 csövet,és télen, tavasszal jól esik megenni.

2016. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megfőzzük, de mikor kiszedjük a vízből akkor nem öntjük le hidegvízzel.

Kihűl, megy két zacsiba es jó ideig eláll.

2016. aug. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyersen is lehet minden további nélkül fagyasztai - elkészítve így sokkal jobb lesz, mint ha megföve fagyasztottad volna, ugyanis ha csak kiolvasztod, akkor állott íze lesz, mire felenged, ha nem megégyszer felfözöd (vagy mikrózod), akkor túlfö, és régi izü.


A nyersen fagyasztottat viszont ha bö, forrásban lévö vízbe teszed fagyottan,, semmi esetre sem felolvasztva elötte!!!, akkor senki nem mondja meg, hogy nem akkor vetted frisen a kukoricát.

2016. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!