Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Magyarorszagon lehet valahol...

Magyarorszagon lehet valahol epret venni? Hanem honnan tudok beszerrzni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem, Magyarországon az eper mint olyan ismeretlen gyümölcs, itt a hagymán meg a porpaprikán kívül mást nem ismerünk.
2016. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Külföldről települtél haza? Mert az nem létezik, hogy még sose láttál itthon epret. Nálunk még eperszedési lehetőség is van, szezonban pedig minden zöldséges hajigálja utánad. De nagy áruházakban januárban is kapsz.
2016. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Ott van, hogy fehér eper, ergo nem a foldieper, vagy szamóca a kérdés, hanem a faeper.


Kérdező, en még nem láttam sehol

2016. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2016. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehér eper a téma, akkor a kérdésbe írd legközelebb, mivel a kulcsszavak kevésbé észrevehetők. Na meg csomóan teleszórják hülyeséggel (pl.karácsonyi vacsorával kapcsolatos kérdés alatt a szex szócska), így sokan el se olvassák.
2016. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Gyümölcsként nem nagyon árulják, de utak mellett sok helyen van eperfa, ott lehet szedni szezonban. Elvileg könnyű szaporítani is.
2016. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Haljak meg en odairtam hogy feher.. illuminate...
2016. aug. 23. 03:33
 8/10 A kérdező kommentje:
2016. aug. 23. 03:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor készülhetsz a szertartásra, mert a kulcsszavak között ott van, hogy fehér eper :D Így, aki azt elolvasta a fán termő eperre vagy másnéven fehér szederre gondolhatott.

Amelyik képet belinkelted, én személy szerint még sosem láttam ezt a fajta epret MO-on.

Hagyományos piros földiepret importból, hipermarketekben

vagy Bp-en a Vásárcsarnokban esetleg kaphatsz.

2016. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem azt írod, hogy faeper, akkor? Szerintem maximum nénikéknél piacon. Nagyon gyorsan romlik, szállítani nem nagyon lehet. Keresni kell egy fát, és szedni.
2016. aug. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!