Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A juharszirupot hűtőben kell...

A juharszirupot hűtőben kell tartani felbontás után?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2016. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

NEM!!! Dehogy is, szigorúan tilos, nem értem miért ír marhaságot az előző.


Megváltozik a textúrája a hidegtől, a másik dolog meg hogy egy forró palacsintára hűtőhideg szirupot akarsz rakni?


Az igazi, jó minőségű juharszirup hónapokig eláll. Nem eszem túl gyakran, sokszor fél év mire kifogy egy üveg, de soha nem volt még semmi baja.

2016. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amit én kaptam arra az volt írva hogy felbontás után hűtőben egy évig eláll
2016. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
anyosom Kanadában él, szokott nekunk kuldeni igazi juharszirupot. rá van irva, hogy felbontas utan 1 évig áll el és hogy hutoben kell tárolni.
2016. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyártó cég nem kockáztathat. Ha 100 eetből egy megerjed, megromlik, majd megy anagy vau-vau. A túlbiztosítás sohasem árt :-)
2016. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

100% pure maple syrup mindenkepp hutoben!!! Tapasztalat ket het utan szep nagy peneszek uszkaltak a tetejen amikor elfeljtettem. 25 dollaros eredeti vermontirol van szo Usaban

Persze a karamellszinezekes kukoricaszirupnak tokmindegy. Na az meg is dermed a hutoben, azt en se tennem be, de meg se ennem, mivel nem juharszirup

2016. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

2. vagyok: két évig éltem az USA-ban, büdös életben nem láttam olyat hogy bárki a hűtőből venné elő a szirupot. A reggelizőhelyeken(diner) is az asztalra van kihajítva mindenhol.


Pont ezért miután hazajöttem és vettem úgy csináltam ahogy kint láttam és nem tettem hűtőbe, és soha nem volt olyan hogy bármi baja lett volna a szirupnak. 4-5 fokos hűtőhideg szirup marha jó lehet.

2016. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Anyosomtol mindig ilyet kapunk..rá van irva, hogy hutoben kell tárolni felbontas utan.


[link]


You know milk, meat and eggs belong in the fridge. But what about less obvious foods? Keep these 10 foods cold and they'll both stay safe and taste great longer.


5. Maple Syrup


Maple syrup has a surprisingly short shelf life. So if yours is sitting in your pantry, it's time to relocate it to the fridge. Stored in a glass container or a tin, maple syrup can usually stay fresh for up to a year. However, if you notice any mold growth, be sure to toss it immediately.

2016. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

En meg a hatodik vagyok es az usaban elek.

A reggelizo helyeken nem egy evig hever az asztalon emberno, hanem par nap utan ujratoltik. Max egy het

Es lefogadom hogy nem a legdragabb 100% juharszirupot teszik ki, hanem az utanzatot pl. Aunt Jemima, amire meg azt se merik rairni hogy maple, mert koze nincs hozza de ugyanolyan izre.

Ezert mondom azt, hogy a kukoricaszirupos cukrozott karamellszinezekes lotty nem ugyanaz! Ja az biztos elall 10 evig is a cukortol mint a lekvar.

Nekunk most is van egy uveg a hutoben kb felig 100% pure maple syrup. Forro palacsintara nem mindegy milyen hideg?

Ja es amikor nekem egyszer megromlott a polcon elmeseltem a szomszednak hogy hogy jartam, mire o:

felbontod tedd a hutobe mert peneszes lesz! 57 eves gondolom tudja mit csinal, ennyi.

2016. szept. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!