Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most akkor ilyenkor mi lehet...

Most akkor ilyenkor mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja laktózmentes tejfölt, eszek, veszek, úgy kb. 1 hónapban 2-3 alkalommal . Eddig semmi bajom nem volt, kezdtem már örülni, hogy csak a tejcukorral van gondom, erre fel tegnap hasmenésem volt tőle, ma meg haspuffadás és hányinger . Most vajon akkor a tejföl hamisítvány vagy rájött a szervezetem , hogy a tejfehérjét sem bírom ?

#laktóz #tejföl #Free from
2016. szept. 2. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
kazeinre is érzékeny lehetsz...
2016. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy bekaptál egy vírust.
2016. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem vírus . Ahogy megeszem a tejfölt rá 5 percre már szaladok is és csak akkor egyszer .
2016. szept. 3. 02:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálunk, ön nem boci! A szervezete tudja, hogy a fajtaidegen anyatejre semmi szüksége nincs. Javasoljuk, hogy próblkozzon növényi alternatívákkal (pl joya cremesse). Ilyeneket már nagyobb áruházakban és bioboltokban is kaphat, de otthon is készíthet.
2016. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ja a növényi is egy megoldás, de engem az érdekelt volna igazából, hogy járt e már valaki más is így . Ugyanis eddig kutya bajom nem volt a S. free from termékektől most meg kettőtől is beütött a gebasz ! Volt ma még itthon egy 250g-os pofár ugyanilyen tejfölöm, azt is betoltam, érdekes semmi bajom nem lett tőle !

Ha Kermibe v. NÉBIHEZ beadok egy ilyen cuccot, mennyit kell fizetni a bevizsgálásért vajon ????

2016. szept. 3. 21:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Felmerült bennem a gyanú ugyanis, hogy csalnak és nem laktózmentes az ami dobozban van .
2016. szept. 3. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a tejföl hamis. Érdemes lenne kivizsgáltatnod magad, hogy ne csak találgass. Gondolj bele, ha esetleg a tejföl lenne ,,hamis,, , akkor a gyártó nem csak ,,kis,, hibát vétene, hanem hatalmasat, amibe akár egy extra módon túl érzékeny bele is halhat. Szerintem ezt nem kockáztatnák meg! Jobbulást neked!
2016. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!