Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy hívják a csirkemell filé...

Hogy hívják a csirkemell filé kisebb illetve nagyobb részét?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

10#

Gondolom akkor azon a szinten lehetsz mint pár éve a fiataloknak egy görög úton. Látták az üvegtigrist, utána egész úton azt hallgathattuk megállás nélkül hogy "puma.... hahahahhhaaa".


Eleve a butaság, önteltség és pökhendiség teteje, amikor valaki az embertársát annyira sötétnek nézi, hogy ilyent nem hülyeségből ír le.

Így megértem a frusztráltságodat. Részemről nincs harag.:)

2016. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez nagyon kevés, sorry.

Viccnek is gyenge, mentegetőzésnek is.

2016. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
"A ferfiaknak sincs emloje de mellizmunk megis van."neked se ártana biosz tankönyvet olvasgatni
2016. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"Viccnek is gyenge, mentegetőzésnek is."


Nagyon rossz életed lehet. Figyi:

[link]


Arra az esetre ha gondjaid lennének lent.:D

2016. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akik a csirkemellen vannak felakadva üzenném, hogy gasztronómiai szempontból az tényleg a csirke melle. Biológiai szempontból valami szárny rövid-googlezás-után-kideríthető-de-túl-lusta-vagyok izomnak hívják.

Ez ugyan olyan, minthogy amikor kimész a piacra, akkor epret veszel. Pedig az Eper az egy fa faj, melynek termését faepernek szokás hívni. A (piaci) eper a szamóca nevű növényen nő.


Most jól offoltam mindekit :D

Jöhetnek a trollok :D

2016. szept. 14. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!