Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet Budapesten göcseji...

Hol lehet Budapesten göcseji sajtot kapni?

Figyelt kérdés

#sajt #göcseji
2016. szept. 27. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Élelmiszerboltokban.
2016. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Akik lepontoztak, azok a cipőboltban veszik?

Egy ilyen kérdésre mi mást lehet válaszolni. Szinte minden élelmiszerboltban, ahol sajt kapható. Mondjuk olyant egyet sem tudok, ahol sajt nem volna.

Arra pedig ti tudtok válaszolni, hogy most, 2016.09.27. délutánján, Homoródöbrönyben, a Kossuth utcai kisboltban kapható? Szerintem nem.

2016. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Őszintén, árulja már el valaki, miért nem válaszol a kérdezőnek valami hasznosat az, aki csak a piros kezet nyomja? Én sem tudok értelmesebbet válaszolni. De legyen!

CBA, Príma, Penny Market, Lidl, Tesco, Auchan, Zsuzsika stb.

2016. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Tesco, Auchan, Lidl, Aldi, Penny biztosan nem árul.

Én is kiváncsi lennék.

2016. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

20 éve nem láttam göcseji sajtot, de nagyon sokszor eszembe jutott hogy úgy ennék!

És igen a tescós, lidl-s, aldis válaszolóknak valóban jár mínusz, mert nem azt kérdezte a kérdező hogy hol lehet valamilyen sajtot venni!

febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!