Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lassan másfél éve lejárt...

Lassan másfél éve lejárt tejcsokit meg lehet enni?

Figyelt kérdés
Milka tejcsoki karamelldarabkákkal, nincs rajta fehér folt. 2015.03.20-án járt le.

2016. nov. 1. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lassan? Több, mint...


Amúgy igen, fizikai akadálya nincs. Egészségügyi kockázata sincs. Viszont ami a legfontosabb, hogy élvezeti értéke már alig lesz. Magyarán nem érdemes megenni, mert sz*r ahhoz képest, amit Milkaként ismersz.

2016. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem valószínű, hogy finom lesz. Már a lejárathoz közel is sokat veszít az ízéből a csokoládé, de hónapokkal utána már borzalmas lesz.
2016. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sanyinak ***** válasza:
100%

A best before, v magyarul minoseget megorzi kifejezes azt jelzi, h meddig garantalt a minoseg. De azt nem jelenti, h kesobb nem fogyaszthato.

De pl a nyers husoknal a fogyaszthato kifejezest hasznaljak, ott lenyeges a lejarati ido.

2016. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ízlik, akkor igen. Ha nem ízlik, akkor meg ne kínozd magad!
2016. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Meg. Semmi bajod nem lesz tőle. Nem kell temetni magad.
2016. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
76%
En dedpapamnal azt hiszem ilyen 1900 akarhanyas csokit talaltam. Tehat tenyleg jo regit. Hazahoztam megnezni. Elvileg barna lett volna, de feher volt. Megettem. Semmi bajom nem lett tole, bar az ize mas volt. Olyan mint a keksz meg a kipuhult regi keksz. Mas, de nem rossz. Edd hat meg. Egeszsegedre.
2016. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
69%
Elozo vagyok, valami 60 eves koruli csoki volt.
2016. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
29%
De csak ha jol emlekszem
2016. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 1800as évekbeli csokit ettem. Szén ízű volt.
2016. nov. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!