Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A lapcsánkába, (tócsni-ba)...

A lapcsánkába, (tócsni-ba) kell tojás?

Figyelt kérdés

16/F vagyok. Nem nagyon szoktam sütni, főzni, de amondója vagyok, hogy jó ha tud az ember... (és hát ilyen egyszerű ételeket szeretnék készíteni, (csinálni?))


Kérdés: Kell bele tojás???

Nagyim azt mondta, hogy kell, (ezt több oldalon is olvastam). Valahol viszont azt írják, hogy kihagyható, tehát nem kell bele (úgyis csak az összetartás végett raknak bele)


Válaszokat köszönöm!

U.i.: JÖHETNEK MÉG EGYÉB ÉTELEK ÉS LINKEK.

(link akár erről a lapcsánkáról)



2016. nov. 2. 20:41
 1/4 anonim válasza:
86%
Kell bizony :)
2016. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Alapból igen, de csináltam már nélküle is és jó lett. Bár abban hajdina volt, ami igen szuper összetartó hatással bír...

A vegánok nyilván tojástalanul csinálják, más kérdés, hogy ki mit képes még tócsninak nevezni.

2016. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

A tojást amúgy sosem csak az összetartás miatt tesszük ételekbe. Az állagot és az ízt is nagyon megváltoztatja, ha kihagyjuk, főleg, ha ízes tojásokat használunk. A térfogat is jóval kisebb lehet így, ez a tojásmennyiségtől és az azt pótló dologtól függ.

A tócsninál van, akinek a krumpli messze a legfontosabb, az a pici tojás akár ne is legyen, de aki "rántottásan" szereti, annak pótolhatatlan veszteség és más étel, ha tojástalan.

2016. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sokan csinálják tojás nélkül, úgy is egyben marad ha jó állagra van kikeverve
2022. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!