Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mini pillecukor (fehér) hol...

Mini pillecukor (fehér) hol kapható?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a nagy darabos pillecukrot látom, és többnyire színeset. Nekem fehér, minire lenne szükségem. Köszönöm!

2016. nov. 17. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
felénk (siófok) a cukrászati üzletbe kapható
2016. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tesco

auchan

lidl

ezekben az üzletekben mindig lehet kapni.. Ne az édességek között keresd, hanem ott ahol a sütnivaló dolgok vannak, mint pl: marcipános, tortadíszek stb

2016. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: auchan-t, lidl-t, aldit már átnéztem, (utóbbi kettőbe naponta járok), és csak a nagy darabos kapható. Tescoban is megnézem, hátha..
2016. nov. 17. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy apró szemű van-e, de grillezhető fehér pillecukrot az Ázsia bt. boltban vettem a Nagyvásárcsarnok mellett.
2016. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, tegnap munka után a várost jártam és az Árkádban lévő Müllerben találtam, bár nem fehéret.
2016. nov. 19. 07:30
 6/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Megkérdezhetem, hogy a Müllerben mennyibe került?
2016. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nem emlékszem, 400 ft alatt volt szerintem.
2017. jan. 2. 08:49
 8/8 anonim válasza:
köszi:)
2017. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!