Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Olcso hideg eteleket tudtok...

Olcso hideg eteleket tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kollegiumban lakok, ahol 20 emberre van egyetlen suto, igy szinte lehetetlen hozzaferni. Sajnos nincs idom egesz nap ott acsorogni a konyhaban, hogy lecsaphassak ra, amikor eppen szabad. Szoval szeretnem, ha ajanlanatok nekem olcso, hideg eteleket. A vajaskenyer mar kicsit unalmas. :-) Koszonom!
2016. nov. 28. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nyers alapanyagokból túl sok mindent nem lehet kihozni hogy ne legyen unalmas. Szendvics, saláta, müzli, ilyesmi, de én nem bírnék ezeken élni.


Én kolis koromban vettem a media marktban egy tök egyszerű elektromos főzőlapot, 4 ezer forint volt. Vittem egy serpenyőt otthonról, máris jobb volt a dolog. Tudtam sütni-főzni tojást, húst, tésztát, stb, csak egy konnektor kellett hozzá.

2016. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Zabkása magvakkal pl. dió mogyoró mandula, mézzel, kakaóval, gyümölcsökkel, fahéjjal


Avokádókrém, padlizsánkrém, cukkinis currykrém, körözött, zöldfűszeres túrókrém + paprika, paradicsom, uborka,retek, cékla, répa, zeller, stb. + pirítós/zsemle


mozzarella+paradicsom+bazsalikom saláta

camembert, brie + körte,alma, szőlő + magvak

avokádó+kukorica saláta

hideg tojássaláta, töltött tojás

nyers reszelt répa joghurtos öntetben szezámmaggal

zeller, répa + tejfölös mártogatós

túrókrémmel töltött paprika, paradicsom

svéd gombasaláta

majonézes kukoricasali

körözöttes sajttekercs

olajbogyó+feta+paprika saláta olajos öntetben


natúr joghurt+gyümölcsök

2016. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

2-es! Gondolod, hogy egy koleszosnak van ezekre pénze és szeretné is?

Ha van hűtő és mikró, akkor hozhatsz otthonról sült csirkecombot vagy tarját, leöntve zsírral. Csak ki kell venned egy szeletet,és felmelegíteni. Készíthetsz hozzá krumpliporból köretet, A pecsenyezsír jó kenyérre. De a krumpliport is ízesítheted vele.

2016. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
3. mondjuk koleszos nem voltam, de egyetemista igen, és dolgoztam mellette, a saját pénzemből vásároltam be. Igaz ennek több mint 10 éve. De inkább ilyeneket ettem, ami az egészségemet is szolgálta. De kövezz meg érte komolyan, hogy jószívű tanácsot mertem adni.
2016. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikró biztos van.

Én mikróban szoktam makarónit csinálni.


Veszel spagetti tésztát. (én teljes kiőrlésűt szoktam, az nem szívja annyira magába az öntetet.)

Leveses ebédhordó félig tele vízzel, bele teszed a tésztát. legerősebbre állítod a mikrót. 20-25 percig mikrózod, néha keverd meg.


Veszel virslit, (próbáltam drágábbal, olcsóbbal, nekem a legfinomabb az orsi baromfi virsliből) APróra szeleteled, öntesz rá vizet, olajat, spagetti port, majd mikróba 5 percig "főzöd"


Összekevered, reszelsz rá sajtot, kész.

2016. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és miután végeztél MINDENKÉPPEN hagyd nyitva a mikró ajtaját. Egyszer bepenészedett a mikróm :(
2016. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt vannak jó ötletek: [link]
2016. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én mikróban szoktam makarónit csinálni.

Veszel spagetti tésztát..."


Abból elég macerás! :DDD

2016. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tojás, sajt, kolbász, tepertő, libazsír, kenőmájas savanyúsággal, hagymával, paradicsommal, paprikával, kiflivel.Halkonzerv.
2020. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!