Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Bűzafűlét és Zöldárpalét...

Bűzafűlét és Zöldárpalét ihatok mindennap szünet nélkül, vagy egy idő után tartsak szünetet? Vagy egyik hónapban Zöldárpalét, a másikban Búzafűlét igyak, hogy ne szokjak hozzájuk?

Figyelt kérdés

1 hete iszom őket

(1 pohár vízbe 1 teáskanál búzafű, vagy zöldárpa por)

És tele vagyok energiával, és mindennap van tőle székletem, éppen emiatt fogyasztanám őket mindennap, csak félek hogy hozzászokik a szervezetem és nem hat egy idő után.



2016. nov. 29. 21:17
 1/1 Füvesmisi válasza:
Az energiaszinteden úgy fogod érezni a változást, hogy mikor abbahagyod, rövid időn belül fáradékonyabb leszel. Bár őszinte leszek kísérleteztem többedmagammal por alakúval és fagyasztottal is, de semmilyen hatást nem tapasztaltunk ezeknél, ellentétben a frissen préselttel. A rostok miatt lehet székleted minden nap - ha eddig nem volt -, de ugyanezt nyújtja a szintén por alakú szűztea kapszula is. De ne elégedj meg a napi egy széklettel. Ne csak ezeket a porokat fogyaszd. Évente 2-3 alkalommal 1-1 hónapos szünetet jó tartani. De ne tarts attól, hogy a szervezet mikor megszokta, egy idő után megunja és úgy dönt, hogy holnaptól ez ne hasson. Nem úgy működik mint pl. az antibiotikumoknál, ami után egy idő múlva tényleg rezisztensé válhatsz. Sok sikert! Segítettem? Válaszoltam a kérdésedre?
2017. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!