Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Azok, akik édesszájúak, és...

Azok, akik édesszájúak, és először esznek készen vásárolható paleo szaloncukrot, szokták szeretni? Vagy mit szoktak mondani róla?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy azt kéne venni, de mivel aranyárban adják, meggondolandó. Pontosan melyik típusról van tapasztalatotok? (Kizárt dolog, hogy lesz rá időm, hogy itthon csináljak házi variációt.)

2016. dec. 3. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Mivel a paleo átverés, eszembe sincs venni, még akkor sem, ha olcsó lenne. Nagyon sok fajtát lehet kapni az üzletekben, bőven lehet belőlük választani.
2016. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan kéne, amiben nincs hozzáadott cukor, olyanból meg kb. csak a paleo van, nem? Vagy mi még?
2016. dec. 3. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Belefutottam egy boltban, de én sajnáltam rá a pénzt, mikor én is tudok csinálni, mindent magam csinálok. Úgyhogy nem tudom, milyen, de az bizonyos, hogy nem minden édesszájú egyforma. S aki nem szereti a barackos dolgokat, annak nem jó a barackos... Szóval az ízlés sokat számít. Én édesszájú vagyok, de ami pár éve jó volt, az ma már ehetetlenül édes nekem.


Nem tudom, milyen szaloncukrokat árulnak még, ami cukormentes, ha kapható pl. nyersvegán szaloncukor (a gyümölcslapok és szeletek már sok helyen vannak, csokizva - vagy sem, nem minden szaloncukor csokis - szaloncukor is lehet belőle, csak nem tudom, adnak-e el ilyeneket. bár meglepődnék, ha nem), akkor az is jó lehet.


Ha érdekel, egy szemet azért igazán megkóstolhatsz, az nem sok. Legalábbis én szemenként láttam egy bioboltban, 85 forintért. Mivel drága, nekem logikus is így adni, nem dobozban...

2016. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nagyontamas ***** válasza:
Tavaly marcipánosat rendeltem. Villámgyorsan elfogyott, finom!
2016. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vettem egy kisebb adagot, és szerintem teljesen rendben van vele minden. Az árát kivéve. :D
2016. dec. 22. 20:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, marcipánosat vettem a 4-es hozzászóláson felbuzdulva. :)
2016. dec. 22. 20:05
 7/9 anonim válasza:
Én narancsost és szilvás-fahéjasat, mindkettő finom, de utóbbi ízlik a legjobban, ha választani kell:-) (majomkenyér a gyártó)
2016. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyél édesszájú. Sajnálom, ennél egészségesebb tanácsot jó szívvel senki nem fog adni, csak rossz szívvel a paleo kaja forgalmazók, akik el akarják adni a vackaikat.
2020. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem rólam szól a történet.

Egyébként azóta vettem valami vegyes típusút is, és az sokkal kevésbé vált be. Jövőre majd megint marcipánosat veszek inkább.

2020. jan. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!