Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Spar, Aldi, Lidl, Tesco,...

Spar, Aldi, Lidl, Tesco, Penny vagy CBA? És miért?

Figyelt kérdés
Hol vásárolsz és hol vásárolsz a legszívesebben?

2016. dec. 14. 17:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Aldiban, és húst a Tescoban. A Lidl messze van és nem is jobb, mint az Aldi. A CBA, Spar árui pocsékok, Penny nincs nálunk.
2016. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Lidlben, mert ez van a közelben. Amíg nem volt, akkor is néha-néha bizonyos akciókért, vagy különlegesebb termékekért elmentem néha.

Ha tehetem, szeretek Sparba járni, jók az árak, szeretem a sajátmárkás termékeit, sajnos a környéken lévő Spar pont a kritikán aluli kategória így mellőzöm.

Tescoban is vannak jó termékek, korrekt árak.

A Pennyt gyűlölöm, kegyetlen lassúak mindehol, sosincs elég kassza nyitva, drága is.

CBA dettó és talán a legdrágább.

Aldiban még sosem voltam.

2016. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Ezekből nagyobb vásárlást csak az Aldiban szoktam csinálni, ritkábban a Lidl-ben. Tesco-ban, Sparban, CBA-ban csak apróságokat, ha épp nincs itthon és kell a főzéshez.

Egyébként az Auchanban szoktam vásárolni.

2016. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
spar. az nekem a legrendezettebb, szívesen vagyok ott
2016. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
spar árui nekem nem carok. Sütire nagyon "allergiások" vagyunk, legyen szép, stb, de a liszttel tejjel sincs semmi baj.
2016. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Gyakoriság szerint:


1. Spar/Interspar, mert útba esik minden nap.

2. Tesco, tőlük a nagybevásárlásokat szoktam rendelni, házhoz szállítással, mert cipekedni nem tudok.

3. Aldi, szeretem a kínálatukat, az akciókat, és viszonylag közel van, "csak" egy buszmegálló.

4. Lidl, mint az Aldi, de nagyon kiesik.

2016. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Aldiba járok. Rendezettek a polcok, jó minőségű a legtöbb áru. Van a közelben Penny is, de arról nincs jó véleményem. Különlegesebb dolgokért Intersparba megyek.
2016. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
nálunk a cba büdös, ragadós és tele van c-vel
2016. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Penny, egyértelműen.
2016. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

Sparban, egy köpésre van tőlem. Minőségi, jó élelmiszereket árulnak, saját-márkásokban még soha nem csalódtam. Mindennap találok valamit amit 20-30-40-50 %-al olcsóbban megvásárolhatok.

Aldi, Lidl kezet foghatnak, a kínálat, a választék számomra nem kielégítő. Nagyon sokszor kerestem valamit és kiderült náluk nem kapható és nem is tervezik a beszerzését, az árusítását.

Tesco számomra addig volt NAGY amíg elnem szálltak az árak náluk. Szinte mindent 2-3-400 Ft-tal többért kapok meg mint máshol.

Pennybe nem járok, de a vérnyomásom a plafonon van mikor a kezembe kerül az akciós újság és látom, hogy szinte minden 50-100 Ft-tal olcsóbb mint a Sparban.

CBA, volt, megszűnt, kb. 1 éve, tőlem nem messze és azt hiszem a városban máshol is. Csíptem őket, voltak jó árban, jó cuccaik. Zsírpapír pl. mindig volt náluk, amit azóta is nyomozó kutyával kell felhajtanom.

2016. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!