Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Spar, Aldi, Lidl, Tesco,...

Spar, Aldi, Lidl, Tesco, Penny vagy CBA? És miért?

Figyelt kérdés
Hol vásárolsz és hol vásárolsz a legszívesebben?

2016. dec. 14. 17:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
CBA-ba elvből nem járok. A "Lidlit" imádom, jó árakkal dolgoznak.
2016. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 aperitif ***** válasza:
70%
Spárban leggyakrabban, mert ez van a legközelebb. Lidl, Aldi egyformák, főleg akkor megyek, ha akció van. Tesco, Penny nincs a közelemben.
2016. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
A párommal az Auchanba járunk hetente, mert ott vannak a legkevesebben :D (utálja a tömeget). Én a Lidl szeretem még, szerintem jobb mint az Aldi. Spar sajnos nincs a közelben. Tescot is szeretem, mert ott jók a ruhák. Penny egy fokkal jobb mint a CBA vagy a Coop.
2016. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 lencsefőzelék ***** válasza:
76%
Tesco-ban évek óta nem voltam, a leggyakrabban a Lidl-be járok, ott vannak jó akciók, és néha különlegességek is, pl. bio citrom nem sok helyen kapható. Spar-ba/Interspar-ba talán havonta egyszer megyek, a CBA-ba se túl gyakran. Penny-be évente egyszer-kétszer, nem szeretem, mert nincs kosár, kocsit meg nem tologatok egy-két apróságért.
2016. dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Spar,lidl,tesco.
2016. dec. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

Amit csak tehetek az eurofamilyben veszek meg,elképesztő mennyivel olcsóbb ott a temékek 90 %-a.

Ezenkívül Aldi,Spar.

2016. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

tényleg olcsóbb ott. (Euro) wc papírt mindig ott veszünk, máshol 1800, ott csak 1400. Meg most milánoi port is ott vettem, olcsóbb az is (nem akarom mindenre az itthon befőzött paradicsomot pazarolni, néha veszek ilyet. bolti befőzöttért meg nem vagyok oda).


Aldi meg nem is tudom, milyen, nem megyek be, ott dolgozik egy csaj, akit utálok :)

2016. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

Aldi. Rendezett, korrekt, hamar lehet végezni, magas minőségű dolgok vannak. Kivéve azoknak, akik márkanevek akarnak vásárolni és nem jó minőségű alapanyagot.


CBA: soha. Drága, rendezetlen, szar, kamu.


Tesco: házhozszállításra tökéletes.

2016. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas,hogy képesek egyesek lepontozni azért mert az eurofamilyben vásárolok :D
2016. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már! Engem azért pontoztak le, mert nagybevásárláshoz a Tesco házhoz szállítását veszem igénybe (mozgássérült vagyok, nem tudok cipelni). Már nem is szívesen válaszolok az ilyen kérdésekre, hogy "mi a kedvencetek?", vagy "ti mit szerettek?", mert akinek nem az a kedvence, az le fog pontozni, bármit írok.
2016. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!