Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tárolni 1 napig erkélyen?...

Tárolni 1 napig erkélyen? Savanyúkáposztát?

Figyelt kérdés
vagy hány fokon jó a tárolás, mert nem fér be a hűtőszekrénybe? erkélyen + 3 fok van, köszönöm
2016. dec. 22. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond! A zöldségesnél sincs hűtőben!
2016. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A +3 tökéletes hűtő hőmérséklet, inkább arra kéne figyelni, hogy ha erősen lemegy mínuszba, akkor takargasd be, ne fagyjon meg, mert úgy állagra másabb lesz.

Megfőzni úgy is jó, ha véletlenül megfagy, csak úgy simán megenni nem az igazi.

2016. dec. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj semmi baja nem lesz az erkélyen. Élelmiszer boltokban kb. ugyanennyi a hőmérséklet a hűtőkben, ott ahol a savanyúságot találod (zacskóban, uborka, paprika, cékla, káposzta). Én, mennyi, úgy 1-1,5 hónappal ezelőtt egy Sparban vettem 1,5 kiló savanyú-káposztát + fejet, hűtőből. Utána majdnem egy hétig a fagyasztóban tároltam és isteni töltött káposzta lett belőle. Tegnapelőtt a piacon vettünk szintén fejeket és káposztát, nálunk is az erkélyen vannak, holnapi napig még.
2016. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*** Nálunk különben így karácsony tájékán mindig az erkélyen van, most, jelenpillanatban 5 fok van.
2016. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fagymentes helyen hetekig is eláll, jól bezacskózva.

Nálam plusz 5 fokos a spájz, már vasárnap óta ott van a káposzta és a levelek.A piacon vettem, tradícionális termelőtől, aki, még az újságnak is azt nyilatkozta, hogy akár december elején is megvehetjük a karácsonyra szánt sav.káposztát.Én hiszek neki, mert hosszú évek óta tőle veszem.

2016. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!