Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fagyasztott burgonya 2,5kg-s...

Fagyasztott burgonya 2,5kg-s kék és átlátszó csomagolásban?

Figyelt kérdés

Ezt a fagyasztott burgonya márkát keresem, aminek 2,5kgs kiszerelése van, átláthatatlan kék és átlátszó része van a csomagolásnak. Kb 1,5 cm vastagok benne a krumplik, viszont szélesek, olyan szokásos sültkrumpli szélességnél kb 4-5x szélesebbek. Szóval kb 3-4 cm szélesek, néha 5 is van benne.


Nem ismeritek véletlen a leírtak alapján? Örülnék neki ha sikerülne megtalálnom!:D



2017. jan. 29. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a metro-ban lehet venni?

Lehet egyre gondolunk :D

2017. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem steak burgonyára gondolsz
2017. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a metrós. Nem találtam fagyasztott burgonyajukrol képet mert a metro termék keresője használhatatlan/vacak. :) De az a gyanúm az lesz az..
2017. jan. 31. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez normális hasábburgonya, de nem ez az. Amit én keresek, olyan mintha a normális hasábburgonyabol osszetennék 4dbt és az lenne 1 db egység. De a csomagolas hasonlo abszolut, a márka viszont nem ismeros..
2017. febr. 1. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ismerem a steak burgonyát. De nem az.

Egyébként arra gondoltam lehet csak nagykerben lehet kapni.

Mert gyrososnál láttam még csak ilyet. És tudom, hogy nem maguk csinálják, hanem a leírt zacskóból csak fritőzbe teszik és tökéletes. Só nélkül szokták adni. :)

Pont olyan mint ha a sima hasábból 3-4 et összeragasztanál egymás mellé. Szóval egy szélesebb hasáb. Nagyon finom. :D

2017. febr. 27. 12:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvan! A Metrós az .. :)
2017. ápr. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!