Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más is állandóan romlott,...

Más is állandóan romlott, büdös Cserpes termékkel találkozik?

Figyelt kérdés

Egyszer Cserpes kefirt kellet vennem más híjám, de borzalom volt: Darabos, fura szagos volt. Sajna ettem belőle, 3 nap hányás miatta... Később megint néztem tőlük tejet, kefirt de ugyanolyan undorító, darabos kefirjuk volt csak (pékség, nem az ő boltjuk) de a joghurtjuk is rossz. Izre lehetetlen savanyu. Ezt anyám vette, mondta hogy házi. Kuka ez is.

(ettem már házi dolgokat, azok nem ilyenek voltak).

Sajtjaik is kétesnek néznek ki. Más is tapasztalt hasnlot a Cserpessel kapcsolatban?



2017. febr. 9. 14:01
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
62%
Sosem. Én kifejezetten szeretem a Cserpes termékeket.
2017. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk jók. Lehet hogy ahol veszed, nem kezeli jól, nem hűtőkocsiban szállítják, ilyesmi.
2017. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
A boltban vásárolt Cserpes termékeket szeretem. Kukábol meg nem szoktam vásárolni.
2017. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer jártam így az egyik joghurtjukkal, bőven lejárat előtt megsavanyodott, de gondolom nem a hűtőmben romlott meg, hanem még előtte megszakadt a hűtési lánc valahol.
2020. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!