Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sparban kapható stevia-s...

Sparban kapható stevia-s (Vital) ketchupot kóstolta már valaki?

Figyelt kérdés
Nem direkt cukormentes terméket keresek, csak úgy láttam, hogy magas a paradicsomtartalma, ezért gondoltam, hogy talán finom lehet.
2017. ápr. 1. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám ezt szokta venni, úgyhogy biztos kóstoltam már :). De szvsz nálam két kategória van, a Heinz és a többi. Extrém rosszat még sose ettem.
2017. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell diétáznom, de ezt a fajtát szoktam venni, mert szuper íze van! Ahogy mondod, tényleg elég paradicsomos, kicsit talán fűszeresebb és kevésbé édes, mint az átlag ketchup, az én ízlésemnek ez jobban megfelel, mint pl. egy "klasszik" Globus vagy Univer.
2017. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Tényleg jó paradicsomos, de nekem túl fűszeres. Szerintem a Felix a legjobb.
2017. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

A CBA-ban most akciós a Heinz, ezért azt vettem végül is, de legközelebb már tényleg ez fog következni.

2017. ápr. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!