Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lesz valami változás, ha...

Lesz valami változás, ha minden másnap tojásrántottával indítom a napot, reggel 6 körül.4-5 tojással?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eddig 2 Big Mac-et ettél akkor valmi biztos lesz.
2017. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túlzás. 2-3 tojás + hozzá valami szénhidrát (kenyér, zabpehely, gyümölcs). A szénhidrátra is szüksége van a szervezetnek, csak sok ember túl sokat fogaszt, de azért a ló túloldalára se kell átesni.
2017. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Lesz hordóhas.
2017. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kifejthetnéd. Eddig mit ettél? Ha eddig minden reggel 4-5 tükörtojással indítottad a napot akkor nem igazán.
2017. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem fogyni akarok, meg semmi ilyesmi.


Utálom a Big Mac-et...


egy szelet sima mezei barna kenyérrel szoktam fogyasztani.


Csak hogy nem-e árt, nem lesz-e valami baja a gyomromnak,vagy hasonló.


Ilyesmikre gondoltam.

2017. ápr. 7. 12:23
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Szimpatikusnak tűnik. Szerintem kérdezd meg a saját szervezetedet, hogy neki mi a jó. Az enyém ilyenkor aludni akar, ebédre pedig kevesellné az adagot, de ez én vagyok.


#2: A szénhidrát nem esszenciális tápanyag. Plusz, van, akit nem laktat. Egyéni, kinek mennyire előnyös. Én kevés szénhidrátszegény zöldséggel eszem a tojást, nekem az remek, a párom özön rizzsel, neki az a jó.

Van, akinek az 1 tojásos rántotta a szuper, van, akinek 10 tojásból kell egyszerre. Ez egyéni. Semmit nem tudunk a kérdezőről. Lehet, hogy 4000 kcal kell neki naponta és két étkezés az ideális számára...

2017. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

#6 Én nem hiszek ebben, hogy mindenki azt egye, ami "jól esik". Az étkezési szokások helyes irányba megváltoztatása hosszú távon jót az embernek, egy idő után az lesz a természetes.

És fenntartom azon véleményemet, hogy egy étrendben számottevő számottevő mennyiségű szénhidrátnak kell lennie. Persze a cukros üdítőitalok elhagyhatók, de a gyümölcsök, gabonafélék nem.

2017. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tojásrántotta két tojásból, korpás kenyér, saláta salátaöntettel, 1 db alma.
2017. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, megnő a koleszterinszint, és a gyomorbántalmak sem kizárhatóak, mert a tojás nehéz étel.

A gyümölcs, korpás kenyér, zöldség jó ötlet reggelire, esetleg a zabkásák, joghurtok/növényi joghurtok is.


1-1 tojással nincs baj (persze ne minden nap, mert az nagyon egyhangú), de 4-5 nagyon sok.

2017. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!