Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti milyen száraztésztát...

Ti milyen száraztésztát vásároltok? Mi alapján hoztok döntést? Van, hogy átpártoltok másik márkához?

Figyelt kérdés
Kérlek ne azt írjátok, hogy csak Gyermelyit vesztei, mert az a legjobb, stb.. Remelem mindenki tisztában van vele, hogy nagyon sok gyár a Gyermelyitől veszi a lisztet es a tojast is, es ugyanolyan gepekkel dolgozik. Előre is köszi a válaszokat! : )
2017. ápr. 18. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az árat mindig figyelem, előnyben részesítem a saját márkás termékeket, és a durum tésztát kedvelem.
2017. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Durumot, amelyik jobb árban van a Lidlben vagy Pennyben.
2017. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
"sajátmárkás" durumot, néha teljeskiőrlésűt. Nagyon ritkán trikolort.
2017. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Teljes kiőrlésűt vagy durumot, a márka nem számít.
2017. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában sajátmárkást. Van olyan alakú tészta, amiből a gyermelyi többtojásos, néha emiatt azt.
2017. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Évekig nem vettem tésztát, most néha megtörténik a dolog, gluténmenteset veszek (kukoricásat, mert az a legolcsóbb s nekem ízlik az is. de a csicseriborsós is poénos volt). S tojásmenteset, mert nem eszem nem házi tojást.

Éppenséggel vehetnék durumtésztát is, de túl sok évig hanyagoltam a glutént, megszokás, hogy maximum beleeszem a párom saját sütésű kenyerébe, de ha én főzök, abban nincs glutén.

Az ízt a tojás hiánya miatt úgyis inkább az adja, amit ráteszek, így egyéb igényeim nincsenek.

2017. ápr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Legtöbbet a Sparba járok, így a sajátmárkásat használom, de a legfontosabb hogy ne tojásnélküli legyen.
2017. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Tojás legyen beneminimum 4 tojás az ára legyen jó,mindegy hogy sajátmárkás vagy gyermelyi,sóos,stb .
2017. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem szakértem a témát, anyámat kérdeztem meg.

A Gyermelyi szerinte közepes minőség, sokkal jobbak (és olcsóbbak) a Gergely, Patkó, Józsa tészták.

2017. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nagyon meglepett ez a sok durum és saját márkás. : ) Nagyon sok tészta van a piacon, és baromi nagy a választék, ezért is akartam tudni, hogy kinek mi számít.
2017. ápr. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!