Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sertésháj meddig tartható el...

Sertésháj meddig tartható el hűtőben, fagyasztóban?

Figyelt kérdés

Soha nem volt dolgom még vele, de apám gyermekkori hájas pogácsákon nosztalgiázik. Gondoltam készítek egy adagot.

Egy kilónyit vettem, de csak harmada kell most.

Hűtőben meddig tartható el? Hentes szerint le lehet fagyasztani, de úgy meddig tarthatom, s hogyan kell kiengedni, amikor megint feldolgoznám?


2017. máj. 4. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb fél évig eláll a fagyasztóban. Más baj nem fenyegeti, csak az, hogy esetleg megavasodhat.

Ugyanúgy kell kiengedni, mint bármilyen húst, de előbb is kiolvad, mint a zsírok általában.

Addig még süthetsz apudnak kétszer belőle nosztalgiapogácsát, bár jó munkás elkészíteni.

2017. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Hol vettél erre valo hájat???
2017. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nehéz beszerezni. Több hentes is mondott nekem olyant, hogy egyáltalán nem kapható, mert feldolgozzák. De közben két olyan hentest is találtam, ahol időnként van.

Pontos üzlet megjelölést szeretnél tudni?

2017. máj. 4. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!