Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Coca Cola vagy Pepsi terméke...

A Coca Cola vagy Pepsi termékek között mekkora a különbség az Eu-n belül? (akár kívül)

Figyelt kérdés

Gondolok most arra, hogy speciel egy német vagy egy angol esetleg egy amerikai Pepsi vagy Coca jobb.

Mik a tapasztalataitok?


Köszönöm, és tényleg csak olyan írjon aki ismer párat.



2017. máj. 6. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Elég sok, a német termék sokkal kevésbé édes, mint a magyar, de ez azért van, mert a magyar kereskedelem direkt így rendeli, indoklás: ez felel meg a magyar ízlésnek.
2017. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem igaz, nem a kereskedők rendelik így, a gyártók találják ki azt, hogy szerintük hol milyen ízesítéssel szeretik. A kereskedőktől ilyet még nem hallottál ellenben gyártók megkeresésre mindig készségesen beismerik, hogy ezért gyártják más receptúrával a termékeket. Legutóbb ha rákeresel a magyar állam vádaskodására is pontosan ezt reagálták. A gyártók. Nem a kereskedők.
2017. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cukortatalomban van különbség, a németben 10,6g/dl a magyarban 11,2g/dl van.Továbbá a németben cukor van a magyarban glükóz-früktóz szirup (igazából ez teljesen mindegy, mert a kristálycukor az szaharóz, ami 1 glükózból és 1 fruktózból áll).
2017. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek adok igazat. A kóla gyártó cégek pontosan tudják, hogy egy adott országban(térségben) milyen az emberek ízlése és az alapján változtatják az összetevőket.

Ezért nem kell azon rinyálni, hogy más íze van.

2017. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mitől lesz az egyik jobb, mint a másik?
2017. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nekem a Pepsi jobban ízlik.

Cocát nem nagyon szoktam venni,az valamiért nekem nem ízlik.

2017. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vannak,akik azt mondják,hogy semmi különbség nincs pl.ízre se.

Én már ránézésre látom a különbséget.És a Pepsi nekem sokkal jobban ízlik

2017. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem alapból a coca az jobban ízlik. Viszont a magyar coca szerintem sokkal jobb mint az angol. Az angol nekem túl szénsavas és kicsit íztelen, mintha vizezett lenne. Legyen az üveges, dobozos, fél,1 vagy 2 liter... A magyar jobban ízlik.

Más országokban még nem ittam kólát, de lehet majd kipróbálom.

2017. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!