Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek ettől lehet...

Szerintetek ettől lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Éppen egy falat pizza maradt, amit 18 óra körül kaptunk meg. Azóta itt állt a szobában és én úgy 1 órája megettem, lehet ettől bajom? Belegondolva az élelmiszerboltokban is sokszor van előre sütött cucc, és ki tudja mióta állt ott...
2017. júl. 12. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Bár az ilyen meleg napokon betehetnétek a maradékot a hűtőbe.
2017. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Totál megfeledkeztem róla, hogy egy falat megmaradt, alapból betettem volna. Sonka kukoricás volt egyébként.
2017. júl. 12. 01:21
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Régen punkzenekarban játszottam, sokszor húzódtak a próbák kétnapos bulivá, olyankor mindig rendeltünk pizzát, ami elég volt 2 napra. És nem volt hűtőnk. Mindenki túlélte.

A volt párom pedig csak simán egy lusta disznó volt, és inkább letette a szobában a földre a pizzás dobozt a maradék fél pizzával, minthogy kivigye a hűtőbe. Aztán másnap este elmajszolta a maradékot. És ez nyáron volt. Sajnálatos módon őt sem vitte el az ételmérgezés, úgyhogy nyugi, neked sem lesz bajod.

1 óra alatt amúgy is megindult volna a lavina, na meg az ízén is érezted volna, ha nem jó.

2017. júl. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vantel ***** válasza:
68%
Ha egészséges vagy és a pizzát sem manipulálta senki, akor nem lesz bajod.
2017. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, asszem túléltem. :)
2017. júl. 12. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!