Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A boltokban kapható péksütemén...

A boltokban kapható péksütemények egyáltalán alkalmasak a fogyasztásra?

Figyelt kérdés
Mennyire vannak tele cukorral, sóval, transz zsírral stb amikbe tulajdonképp ha felgyülemlik a szervezetben, akkor bele lehet halni? Azt pedig meg sem említem, hogy ráadásul a legtöbbször ehetetlenül nyersek ezek a cuccok olyan szinten nem bírják megsütni, főleg a Lidlre gondolok

2017. júl. 19. 23:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Na és a kovász, vagy élesztő?
2017. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%
Pedig most úgy összefutott a számban a nyál... Nyamii lidlis pizzas racsos 😍
2017. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
29%

Liszt, víz, só, élesztő/kovász az alap, cukrot mi se teszünk bele itthon, mert felesleges, de nekem nagyságrendekkel jobban ízlik, ha zsír is van benne. Bizonyos péksütikbe pedig kellhet vaj, tej, vanília, miegymás.


Szerintem én ettem már jó kenyeret, a falumban 20 éve még jó volt, aztán már magamnak kellett sütnöm, de aztán felfejlődtek azért a boltok, ma már van pocsék és remek is. Mi csak kenyeret tudunk sütni, olyan remek kis péksütiklet nem, mondjuk megvagyunk nélküle, de én aztán nem mondok az ízükre rosszat, akármilyen boltik... Van azok között is csodálatos.

A rossz, az a fornetti, az iszonyú... Persze ízlés dolga.


Nyerset amúgy még nem láttam sehol, bár könnyen lehet, hogy van, az utóbbi évtizedekben szinte sosem veszem péksütit, az is apró és jól megsütött, ropogós, mert én azt szeretem. Ha valami nem jön be, válasszunk mást.

2017. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
92%
Sirjal csak, legalabb nem viszed el elolem az utolso peksutit 😂😋
2017. júl. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
Bírom az ilyen általánosítást...
2017. júl. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%
lidl pizzás rácsos + Monster energia ital reggelire megfogok halni 😚😚😙😙
2017. júl. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
30%
Inkabb az albàn pèksègeket kerüld el. Valamivel marha nagyra duzzasztjak a peksutiket.
2017. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

Nem a legegészségesebbek, hasznos tápanyagot nem nagyon tartalmaznak.

De szerintem néha belefér, meghalni nem fogunk tőle.

De igazából kb mindent kerülhetnénk ennyi erővel a boltban, az összes feldolgozott élelmiszerbe bele lehetne kötni..

Én őszintén szólva szeretek enni, tartom a mértéket, de nem vonom meg a számomra finom kajákat magamtól.

A lidl-s és aldis péksütiket kimondottan szeretem.

2017. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

Kerüljetek el mindent, ami nem a kertetekben termő alma!!!

Minden más MÉREG!!!!!44négy

2017. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%

felpont ÓZ


Nyugi, mind ezen a bolygón élünk, meg tudunk különböztetni egy frissen sütött házi kenyeret egy bolti vacaktól. De a legtöbb embernek egyszerűen nincs ideje vagy energiája azzal sz..rakodni hogy otthon készítse. Én 8-10 óra munka után az amúgy is 50 fokos lakásban nem állok neki kenyeret sütni, inkább megveszem a boltit, hiába tudom hogy az nem olyan jó.

2017. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!