Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legjobb "zacskós"...

Melyik a legjobb "zacskós" kínai leves?

Figyelt kérdés
A kinai boltokba (ázsia centerben) annyi féle kínai leves van számotokra melyik jött be a legjobb melyik a legfinomabb szerintetek ?

2017. aug. 4. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Smack leves a kedvencem :) abból is a csipős csirke :D
2017. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Snack csípős marhahús .Smack 😊
2017. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Smack és a Vifon jobb féle levesei a kedvenceim (Vifonból az amin nem állítva van a kép és a felirat hanem fektetve). Ázsia centerben is vettem már pár jót de tényleg annyi féle van hogy nem akar az ember kísérletezni velük :D
2017. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én már nagyon sokat kipróbáltam kiváncsi voltam ti mit gondoltok ... ázsiába sokkal jobbak vannak mint a vifon és snack próbáljatok ki ott párát nem nagy összege fuu nagyon jók
2017. aug. 8. 22:57
 5/8 A kérdező kommentje:
smack*
2017. aug. 8. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Shin Ramyeon, a sima fekete-piros az orok kedvenc, de a kimchi-s is jo, szinten a nongshim gyartya, ami a shin ramyun-t is. Emellett probaltam vifon-os pho-t, de nem a magyar kiadasat, hanem ami Vietnambol volt importalva, es ilyen ezust zacskoban van hozza husszeruseg is, na az is finom szerintem. Probaltam meg sokfelet, de ezek izlettek leginkabb. Tegnap vettem valami thai eredetut, a neve mama, elvileg rak/tom yum leves izu, hat majd meglatjuk. :D

Kerdezo, neked melyik a kedvenc kulfoldi zacskos levesed?

2017. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ohhh ezt az első kettőt hármat nem is ismerem na majd kipróbálom köszi :3
2017. aug. 10. 15:29
 8/8 A kérdező kommentje:
uhhh vifon pho az nagyon jó egészen más milyen mint a többi fincsi rizs tészta de az izére én hamar rá untam a mama-t egyszer próbáltam a ugy fogalmaznék hogy tescos kinai leveseknél egy két fokkal jobb de még mindig nem a legjobb
2017. aug. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!