Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha az ember a trapistánál...

Ha az ember a trapistánál kicsitt nagyobb árkategóriát is megengedhet magának, akkor milyen sajtot érdemes kajra reszelni és pirítani?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vörös cheddar
2017. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a cheddarra szavazok.
2017. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, otthon miket kapni, de cheddar, ha az van.


Itt gruyére, sbrinz (lasagne) meg a raclette (melegszenya, vagy csak magában) a menő.

2017. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a Cheddar-ra
2017. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem tudom a magyar boltokban kapható cheddar nem-e ugyanolyan szar minőséget képvisel-e mint a trapista? nekem kicsit ez a benyomásom
2017. aug. 14. 14:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A Cheddárral nincs semmi baj, de nem kicsit drágább a trappistánál.

Nem drágább, de sokkal jobb ízű a Spárban kapható "nagylyukú "sajt reszelni és szendvicsre, kajára ráolvasztani is.

2017. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a cheddar-nak nincs kifejezetten jó íze, számomra olyan, mint a mozzarella ... Ha már finom sajt akkor pannónia, bár az elég drága csak úgy reszelgetni . Vagy edami , gouda . Én legalábbis ezeket preferálom másfélét nem is igazán veszek . Max. még camembert de hát azt ugye elég gáz lenne reszelgetni :) Szóval Én a pannóniára szavazok .
2017. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Ementáli vagy a magyar Pannónia kifejezetten ízletes sajtok, és megfelelnek a kérdezett feltételeknek is.
2017. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Én mélynyomorban sem megyek gouda és masdaamer alá, a mennyiség persze minimálisra csökken. Azokban nem szoktam csalódni :) Füstölt sajtokból is vannak csak kicsit 2000 ft/kg fölöttiek, amik kellemesek. Bizonyos ételekbe füstölt kell, nincs mit tenni.
2017. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs ehhez ilyen egyszerű leírás, egyrészt amilyen neked ízre bejön, másrészt meg attól függ mire teszed. Pizzára pl. mozzarellát tennék, mexikói vagy angol stílusú ételbe cheddart, ha csak salátára vagy olasz ételre reszelnéd akkor parmezán lesz a nyerő (bár az már nem kicsit magasabb ár). Sokféle sajt van és mindegyik más ételhez megy jól, érdemes utánanézni hogy amit te szeretnél készíteni ahhoz melyik megy.
2017. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!