Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Keresek egy cukorkát. Már nem...

Keresek egy cukorkát. Már nem találok olyat. Nem tudom a nevét. Mi lehetett a neve? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Régebben lehetett kapni a Tescoban. Átlátszó csomagolásban volt. A cukorka ovális alakú volt, volt belőle lila, piros, zöld és sárga. A cukorka is átlátszó volt. Gyümölcsös.

2017. aug. 22. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Puha vagy kemény? Töltött volt? Egy dobozban csak egy színű volt? Nem volt valami jelölés rajta?


Ha az amire gondolok akkor valami R betűs. Rico valami talán. Ez egy teljesen kemény szopogatós cukorka. A másik ami eszembejutott úgy emlékszem gyógynövényes töltött cukorka zsályás meg csipkebogyós, az talán a verde cukorka. Remélem segítettem valamit.

2017. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sima névnélküli töltött vagy töltetlen savanyú cukorka lehet.Régen lehetett kapni narancsosat, citromosat , málnásat és vegyes gyümölcsízben is.

Ilyen vegyes savanyú cukrot én is a Tescóban láttam, gondolom máshol is lehet kapni.Szinte látom a szemeim előtt, amiről kérdezel:)

Lehet, hogy máshol retró heteken láttam, már nem tudom.

2017. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!