Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátokajánlani egészséges...

Tudnátokajánlani egészséges reggeliket?

Figyelt kérdés

Már van egy csomó ötletem!Annyira izgatott vagyok,mert elterveztem hogy egészséges életmódot fogok folytatni😊!!

Ilyen ötleteim vannak eddig:

-Főtt tojás

-natúr joghurt gyümölcsökkel

-zabpehyel tejbe,vagy joghurtba

-Teák(pl. Diófalevél meg ilyen különleges gyógyteák , kizárólag mézzel ízesítve)

😍😎😊😃😃😃😁😁


2017. aug. 23. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Rántotta, omlett friss zöldségekkel, zabpalacsinta házi cukormentes lekvárral, kőrözött, tükörtojás kevés kókuszzsíron elkészítve, házi tortilla teljes kiőrlésű lisztből, ebbe lehet rakni tonhalat zöldségekkel, sonkát, grillezett húst, megkenheted krémekkel(padlizsán, hummusz, lencsepástétom)
2017. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy tudom, hogy gyümölcsöt érdemes minél előbb enni, én natúr joghurtot szoktam gyümölccsel és zabpehellyel, vagy csinálok gyümölcsökből turmixot és azt iszom meg, vagy csak natúran alma/banán/barack, ilyenek :)
2017. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Gyógyteákat nem iszunk, csak ha betegek vagyunk, és a megfelelőt, annak gyógyítására. Azok gyógyszerek, nem egészséges reggeli itókák.
2017. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Gyógytea helyett igyál inkább zöld teát, Rooibos teát.
2017. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A diófa level te is"?? Anya vette még régebben nekem😞😞😞
2017. aug. 23. 15:22
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Hanyagold az emojikat.
2017. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Az hülyeség hogy minél több gymölcsöt kell enni. A legtöbb gyümölcs tele van gyümölcscukorral ami nemcsak hogy hízlal de megemeli a vér inzulinszintjét is. Akkor már inkább naponta többször zöldség és egyszer gyümölcs.
2017. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, az inzulin szint akkor emelkedik ha a sok telített zsír ( tojás, hús, tejtermék) blokkolja a szénhidrát megfelelő felszívódását! Nem a gyümölcschkortól magában.


Kérdező: zabkása, vegán joghurt, gyümölcsök, smoothiek shake-ek, zöldségek, saláták, tk kenyér.

2017. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyteákkal valóban vigyázni kell, azonban kellő körültekintéssel hasznunkra válik!

A diólevél tea komoly gyulladáscsökkentő, általános erősítő hatással rendelkezik, 6 hétig szabad fogyasztani kúraszerűen napi egy csészével, majd 6 hét szünet kell.

De számos gyógytea fogyasztható korlátlanul, pl.: bodzavirág, kakukkfű, fürtös menta.

De részletesen olvashatsz a témában ezen az oldalon: www.gyorgytea.hu

2017. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább zöldség mint gyümölcs, a gyümölcs cukor miatt :)
2017. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!