Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az gáz ha én csak kekszet és...

Az gáz ha én csak kekszet és tejet iszom?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a tejben és a kekszben megvan mindn tápanyag ami kell. " hónapja szinte csak ezt a kettőt eszem

2017. szept. 2. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kekszet inni gáz.
2017. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Megvan minden? Hol vannak benne a rostok, az ásványi anyagok? Hol a megfelelő kálcium, és a többi vitamin?


A kekszben csak cukor, szénhidrát és zsír van, a tejben pedig csak zsír.

2017. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem.
2017. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Kettes a tejben van kalcium, és van fehérje is. Szóval ezt rosszul tudod. A kérdezőnek: a változatos táplálkozás, a sport és a szerető környezet az egészség kulcsa. Ez a táplálkozás egyhangú. Ergo: egészségtelen.
2017. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, a valódi tejben igen. De gondolom a kérdező bolti dobozos tejet iszik. Abban pedig elenyésző mennyiség van belőle, főleg ha 1.5% vagy az alatti zsírszázalékosat iszik, mivel minél kevesebb egy tej zsírszázaléka annál jobban szűrve és hígítva van. Az a kálcium mennyiség ami ezekben a tejekben van egyenlő a nullával.
2017. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagy butaságot hallottál, ez elképesztően egyoldalú táplálkozás. Nagyon necces egészséges étrendet összehozni zöldség nélkül, s az nem így néz ki.


Persze ha a végére akarnánk járni, mit nem viszel be, tudni kéne, hogy milyen kekszről van szó. A keksz összetétele elég változatos lehet, ha tojás is van benne, az egészen més, mintha csak lisztet, cukrot és némi zsírt tartalmazna (s az sem teljesen mindegy, ez utóbbiak milyenek).


S persze a mennyiségek is fontosak.


De jó semmiképpen nem lesz az eredmény.

2017. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!