Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik pörkölt a kedvencetek?

Melyik pörkölt a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Pl. sertés, marha, csirke,őz stb.?


(Mièrt?)


2017. szept. 2. 16:32
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%
Marha, csülök.
2017. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Erdei gombapörkölt...mert imádom az erdei gombákat
2017. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
98%
gombás körömpörkölt
2017. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Vörösboros marhaporkolt,zuza,pacal,tojás,párizsi pörkölt. Nagyjából ezek,csajkėnt
2017. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonykor édesanyám harcsás pontyos pörköltje, túrós csuszával, kis tejföllel.

Miért csak Karácsonykor főzi, nem értem? :)

2017. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
65%
Marha lábszár, köröm, zúza, birka, kecske, nyúl. Lehetőleg sok-sok hagymával és bográcsba készítve. Hozzá burgonyapüré és friss vegyes csalamádé.
2017. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
61%

Bármelyik, azt hiszem. Jobb, ha nincs benne hús, de azok talán még finomabbak, ha minőségi az alapanyag, a házi nyúlpörkölt szerintem mesés. Csirkét nem eszem, de nyilván az se rossz. Más húsos pörköltre nem emlékszem, hogy ettem volna és nyomot hagyott volna bennem...

De a tojás-, borsó- és vegyes zöldségpörkölt is remek.

Maga a pörköltség az nagyon bejön, hogy konkrétan miből van, az emiatt nem számít olyan rengeteget. A nyulat pl. nem enném meg máshogy, sovány hús és azt nem szeretem. De pörköltnek... mmmm! Szóval ez egy varázslatos elkészítési mód :)

2017. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!