Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek mit egyek a...

Szerintetek mit egyek a strandon amiben kevés a zsír?

Figyelt kérdés

Barátommal rendszeresen járunk strandra és nem rég elkezdtem diétázni, szerintetek mi az a kaja amit meglehet ott enni ami nem hízlal vagy kevés benne a zsír?

Ja és savas vagy nem savas víz?



2017. szept. 3. 02:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Saláta és szénsavmentes víz.
2017. szept. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Hova akarsz már strandolni ősszel?
2017. szept. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

Ibizán

Vajna Timi

2017. szept. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
roston sült hús/hal, vagy pedig a szokott strandkaják, de csak pár falat belölük. (Habár azt nem értem, strandon miért kell feltétlen enni). Adott esetben meg vihetsz is magaddal olyasmit, ami belefér a keretedbe
2017. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is volt ilyen gondom. Kicsit fura de én a gyros pitát részesítem előnyben, sajt nélkül.


Ha rendes gyros sütővel sütik akkor az nem olajban sül a hús. A húsban pedig ~100 kalória van 100 grammonként, mert általában sovány csirke vagy pulykahúsból van, emellé még van sok zöldség benne ami megint tök jó, a pita ami kicsit húzósabb, de az se olyan nagy adag.


De a ténylegesen roston sült halak is jók, a sovány húsok mint a csirke hal nagyon jó kaják diétára is, mert a fehérje az nagyon kalória szegény, és az instant megemésztődik nem igazán megy zsírba. Mellé pedig saláta köret.

2017. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Semmi kenyér nélkül.

Szénhidrát-, glutén-, laktóz- és kalóriamentes.

2017. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Kefírt.
2017. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

A zsírnak semmi köze a diétához, együttesen kell ügyelni a fehérje, zsír és szénhidrátbevitelre, megfelelő vitamin-és ásványianyagbevitelre, rostokra.

Összességében a strandkaják egyike sem mondható diétásnak, kivéve, ha kapsz valahol salátát. Minden mást szinte bő zsiradékban sütnek ki.

A savas víz hosszútávon kikészíti a gyomrot, nem ajánlom.

2017. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Ha extra igényeid vannak, egyszerűbb, ha viszel saját ételt, nem nehéz.

Mindegy, milyen víz, legalábbis nekem az, biztos van, akinek problémája van valamelyikkel.


A kalóriatöbblet hizlal. A zsír elég jó diétában, jobban laktat, mint a szénhidrát, csak nem mindenkinek való a zsíros étrend. De van, aki kizárólag úgy tud fogyni.

2017. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha mindenki le van pontozgatva akkor minek tetted ki a kérdést? Ha meg a többi gyökér pontozza egymást akkor ahhoz is csak gratulálni tudok.
2017. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!