Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok a Ma Baker Giant...

Tudnátok a Ma Baker Giant Bar-hoz hasonló zabszeletet ajánlani?

Figyelt kérdés
A Giant Barral mindössze annyi bajom van, hogy elég drága (szerintem), és kicsit sok cukor van benne (bár elsősorban a hosszú edzésem után fogasztom heti 1x,szóval ez még nekem nem a "világvége" ), viszont az ízvilága és az állaga nagyon-nagyon tetszik, de sajnos még nem találtam hasonlót. A Cerbona és a Corny zabszeleteit is kipróbáltam már, de azok még cukrosabbak és bár az utóbbi íze (mandula-karamellt próbáltam) nagyon bejött, az állagával nem igazán tudok megbékélni.

2017. szept. 10. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kilóra/kalóriára ez olcsóbb, mint a cerbona pl. Nagyon hasonló még a flapjack nevű, az is ilyen óriás zabszelet, talán 10-20 forinttal olcsóbb, de szerintem nem kevésbé cukros. Általában édességet áruló kínaiban szoktam őket egymás mellett látni, ha ilyen helyen veszed, akkor össze is hasonlíthatod, meg kicsit kevesebbe is kerül, mint rendes boltban.
2017. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Flapjack szeletet lattam meg a kínai boltokba, de nem hiszem, hogy olcsóbb lenne.
2017. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Eurofamiliban a legolcsóbb
2017. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!