Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha az egész pizza ketchup-os...

Ha az egész pizza ketchup-os akkor hasmenésem lesz? :o

Figyelt kérdés
Leöntöttem az egész pizzámat ketchuppal és most nem épp a legjobb.. Mi lehet a baj?

2017. szept. 16. 22:04
 1/10 anonim válasza:
62%

Lehet, hogy az lesz. Lehet, hogy nem. Mivel nem ismerem a gyomrodat, ezért nem tudom, hogy egy ilyen eset után mennyi ideig óhatja kilövelni magából a töménytelen tonna fostengert.

De van arra is esély hogy semmi bajod nem lesz.

Egyébként ha leöntöd véletlenül a pizzát hat tonna kecsappal, akkor minek eszed meg? Nem csak az íze lesz szar, de még foshatsz is tőle.

2017. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Előfordulhat, hogy hasmenésed lesz. Ezenkívűl semmi komoly bajod nem lehet ettől.

Viszont pizzára ketchupot tenni elég nagy bűn.

2017. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát randira már ne indulj el ma este.
2017. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy virslis sajtos kiflit ettem, keveselltem a kecsapot rajta, hát leborítottam jó alaposan. Én is fostam, de én a sajttól !
2017. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerettem a ketchupot rég, anélkül nem volt pizza a pizza. Most már legfeljebb nem kifejezetten édes paradicsomszószt öntök rá a megsülés után is, ami által tripla paradicsomos lesz, mmmm.


Nekem nem lenne bajom egy üveg ketchuptól is (enyhe cukormérgezést kivéve), de sokfélék vagyunk. Hasmenésem garantáltan nem lenne. De még azt se írtad le, hogyan érzed magad, csak hogy nem jól, ehhez azért komoly távgyógyászati képesség kell :D

2017. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiam allergiás a paradicsomra.hasmenés.garantált... 4 éves
2017. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Aki ketchupot tesz a pizzára az bármilyen gaztettre képes.
2017. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

a lényeg lemaradt...ugyanis legalább tízféle olyan kecsapot kapni, amit alapból nem szabadna rátenni, olyan rossz az íze. Ráadásul paradicsomot aliglátott massza.


Amitől biztos, hogy nem lesz bajod az a heinz kecsap..ez ízre is, összetételre is talán a lehető legjobb..


én olyan vastagon teszem rá a (heinz)kecsapot,mint maga a pizza, de még soha nem fosatott meg.

2017. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Hihetetlen egyesek intoleranciája. Ha nekem ketchuppal ízlik, akkor ketchuppal eszem. Hedonista vagyok, nem mások szabályainak hű követője s ezt így tartom helyesnek.
2017. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

Minek teszel rá kecsöpöt?


Itt sehol nem kapunk mellé, a pizza megszentségtelenítése agyonbxni azzal a műizével :)

2017. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!