Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A tésztától nőhetek? Vagy...

A tésztától nőhetek? Vagy mitől lehet a legjobban nőni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 13:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Anyukám 165, apum 170, mamám 150, papám 168.

Én most 161 vagyok, viszont 2 éve nem nőttem.

De ha a tesóm olyanokat eszik, amit írtam, akkor nem fog megnőni?

Mert mindenki mondja neki a családban, hogy egyen rendes kajákat is, mert nem nő meg a csokitól meg a tésztától, ez igaz?

2017. okt. 15. 18:20
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
el foglak keseríteni, nem is leszel nagyobb, ha ilyen alacsonyak a szüleid
2017. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kétlem,hogy a tesód csak édességdn élne. Amúgy természetesen meg fog nőni. A kérdés inkább az,hogy hogyan lesz felépítve "belülről" a teste. Ha csak "rossz" ételeket eszik,akkor hamar kijöhet csontritkulása, sűrű izomgörcsei, fáradt lesz állandóan és vszinű tanulni sem fog eredményesen tudni.

Az agy közel 100százaléka fehérjéből áll,azaz fehérjedúsan kell étkezni,hogy rendesen fejlődjön.

A csont erősödéséhez kálciumra és káliumra van szükség,ha ebből hiány vam, gyengén lesz felépítve a szerkezete,könnyebben törik,sérül. Persze nem kell drasztikus dolgokra gondolni,ezek mondkésőbb jönnek ki,ahogy idősödik.

2017. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
67%
Nézd a dolgok pozitív oldalát. Sok srác szereti az alacsony lányokat, ha sportolsz is és van jellemed nyert ügyed van. :D
2017. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A tesód is fog nőni, csak széltében : D

Azaz könnyebb lesz átugrani, mint megkerülni : )

2017. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#14: A 161 cm alacsonynak számít?

#15: Egyáltalán nem kövér, sőt inkább sovány a tesóm. Nem eszik sokat, naponta fél-1 tábla csoki vagy egy zacskó gumicukorral el van. Csak az a baj, hogy nem akar rendes kajákat enni, max darás tészta, kakaós csiga, meg néha sós perec ilyenek meg elég finnyás is, semmi főzeléket, semmi tejterméket max a túró rudit néha meg a kinder pingut.

2017. okt. 15. 21:16
 17/22 anonim válasza:
100%

A nők átlagmagasságához képest nemsokkal alacsonyabb, a férfiakéhoz képest... fogalmazunk úgy pont eléggel.

Utóbbi viszonyában értettem.

Ne aggódj a 161 miatt, teljesen jó az úgy.

2017. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Nyugi még huszonéveskorodig nőni fogsz,egyél sok fehérjét,kalciumot hogy támogasd a csontjaidat! Ha sportolsz akkor ne feledkezz meg az ízületek “kenéséről” ne kopjanak,ahhoz olyanok jók mint a gyümölcszselé vagy a kocsonya.Egyél túrót meg tejet igyál jót tesznek de a csoki az pl pont nem (nagy mennyiségben)
2017. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
De max 4-5 centit nősz még (talán) de lehet hogy a genetika megfogja a növekedést akkor se kell búsulni. De 200 cm nem leszel már az tuti
2017. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Tésztából is van durum vagy teljes kiőrlésű,azt lehet, még kakaós csigából is van szénhidrátcsökkentett,a gumicukor az méreg azt ne egye,csokit meg minimálisat. Inkább rá kell venni hogy egyen joghurtot
2017. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!