Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet venni Candycanet/Mik...

Hol lehet venni Candycanet/Mikulas palcat?

Figyelt kérdés

Az erdekelne fokent, hogy hol lehet venni FAHEJAS mikulas palcat?:(

Meg egeszen picikent ettem olyat, de mai napig emlekszem az izere.

Meg Pesten vettek nekem a szuleim egy plazaban karacsony idoszakaban anno 15 eve.

Es manapsag csak a sima piros/ feher natur original verziot arujak, ami nagy kar mert az valami eszmeletlenul isteni volt*^*

Kerem valaki segitsen!



2017. nov. 3. 23:16
 1/5 anonim válasza:
Szia!Én csak külföldi üzletekben láttam,de szerintem ha lesz adventi vásár,ott általában szokott többféle ízű lenni,de ha emlékszel hogyan néz ki, és megírod akkor tudok még segíteni.
2017. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Gondoltam, hogy kulfoldrol, csaak nem ertem miert nem hozzak be :(


Egyebkent nagyon minosegire emlekszem, nem piros feher volt, hanem mintha lett volna benne zold vagy barna, sajnos erre mar nem emlekszem annyira, de nagyon szepen volt ivelve es a rajta levo vonalak is, es nagyon finom fahejas ize volt, es minden evben karacsonykor ujra keresni kezdem :(

De azt sem baj ha nem ugyanazt talaljuk meg, eleg ha csak fahejas! Lehet, hogy egyszer sikerul,de mar az is lehet, hogy nem gyartjak!:(

2017. nov. 4. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a mikulás pálca alatt azt a csíkos nyalókát érted, akkor Reálban, Engerben lehet kapni minden évben. Tavaly én is ott vettem két gyerek ismerősömnek. Ízre nem tudom milyen, piros, fehér csíkosban szokott lenni.
2017. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* De láttam már ott zöld, sárga csíkosat is, meg egyszínűt is.
2017. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Random mentem ma be egy éjjel nappali kisboltba , egy egész műanyag vödör volt tele csíkos, görbe nyalókával, volt benne vagy 10 féle, mindenféle színű csíkos.
2017. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!